Всі новини

Атака на інформаційному фронті - поради кіберполіції щодо захисту гаджетів від витоку даних

Переглядів 68

Атака на інформаційному фронті - поради кіберполіції щодо захисту гаджетів від витоку даних

Окупанти здійснюють кібератаки не лише на урядові структури, жертвами зламів та викрадення даних стають і пересічні громадяни. Адже ваша інформація у смартфоні чи в інтернеті – це не лише фото з відпочинку або фото улюбленця. Це банківська, робоча та інша приватна інформація, яку зловмисники можуть використати у власних цілях.

Дотримуйтеся базових рекомендацій, аби мінімізувати ризики витоку даних:

- створюйте надійні, складні паролі та не використовуйте однаковий пароль для кількох ресурсів. Пароль має містити не менше 8 символів, літери, цифри та спеціальні символи, а також не містити персональних даних. За можливості, оновіть паролі до облікових записів та змініть паролі на електронних поштових скриньках;

- вмикайте двофакторну аутентифікацію всюди, де є така можливість. Тоді для входу до акаунту, крім логіну та паролю, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на телефон, електронну скриньку або у відповідний додаток;

- не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, навіть якщо вони надійшли у листі від друга. Пам’ятайте, що хакери могли зламати його акаунти і розсилати з них посилання, за якими ховається вірус або фішинговий ресурс. У більшості випадків інфіковані листи надходять електронною поштою;

- перевіряйте правильність URL-адреси необхідного сайту. Будь-які неточності можуть означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс;

- не вводьте будь-які конфіденційні дані на незнайомих сайтах та не повідомляйте такі дані стороннім;

- створюйте резервні копії. Це врятує від втрати важливої інформації;

- завантажуйте програми та додатки лише з офіційних джерел;

- вчасно встановлюйте оновлення операційної системи;

- за можливості рекомендуємо зберігати важливі дані на зашифрованих або зовнішніх носіях.

Джерело Департамент кіберполіції Національної поліції України

20:40. Закінчується сімдесят восьма доба боротьби України за свою свободу.

Переглядів 62

Микола Лукашук – голова ДОР20:40. Закінчується сімдесят восьма доба боротьби України за свою свободу. Ще на один день ближче до Перемоги.

Після ранкового обстрілу населених пунктів Криворізького району вдень повторних ворожих атак не відбулося. Всі сімдесят вісім діб повномасштабної війни наші захисники міцно тримають оборону на рубежах Дніпропетровщини, тож російських окупаційних військ в області немає.

Дякую Збройним силам України за кожну хвилину нашого спокою.

Вчора мережею гуляв фейк про замінування українськими військовими Кайдайцького мосту у Дніпрі, який підриватимуть у випадку наступу окупантів.

Сьогодні побачив черговий «витвір» російської пропаганди. На цей раз мережею почала ширитися низькопробна брехня про те, що у Дніпрі «СБУ зобов'язала головних лікарів обласних медзакладів вивезти до лікарні Мечникова тіла жінок та дітей, померлих від нещасних випадків і хвороб». За версією фейкометів, тіла планується доставити на один із соцоб'єктів обласного центру, де заплановано зімітувати авіаналіт російської авіації.

Цей хворобливий витвір чиєїсь уяви складно коментувати адекватно, але я все ж спробую.

Нешановні працівники ресурсу раша тудей і центру інформаційно-психологічних операцій, які згенерували цю ідею. На диво, в повідомленні не було жодної згадки про «бандерівців», що зазвичай притаманно росЗМІ. Ви забули головні тези, брехливий сценарій недоопрацювали. Відтак, в подібну інформацію ніхто не повірить. Наступного разу готуйте контент якісніше, щоб ваша інформаційна політика збігалася з тими наративами, які прописані в кремлівських методичках. Висновок: ви ідіоти.

Ворожі інформаційні війська, які поширюють брехню про Дніпро та область, активізуються. Тому додаю посилання на коротке відео про те, як боротися із фейками.

Всім притомним людям, які не ведуться на російську дезінформацію – мирної ночі.

Слава Україні!

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

Спільне звернення від волонтерської спільноти та керівництва міста

Переглядів 71

Спільне звернення від волонтерської спільноти та керівництва міста

У час, коли в Україні йде війна, ми не можемо не звертати увагу на інформаційне поле, в якому щодня перебуваємо. Мова йде про місцеві сторінки і групи у соціальних мережах.

На сторінках в соціальних мережах все частіше почала з’являтись суперечлива або непідтверджена інформація на різні теми, пов’язані із суспільним життям нашої громади.

Адміністратори сторінок у соцмережах не мають відношення до волонтерського центру, не беруть безпосередньої участі в забезпеченні міста гуманітарною допомогою, не володіють повнотою ситуації щодо стану в громаді та безпекового положення в регіоні, частина з них не проживає в місті.

Часто для підняття рейтингу допускають поширення неточної, неперевіреної чи неправдивої інформації, що спричиняє поширення паніки та неправдивих чуток по місту.

До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

Переглядів 69

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

Команда Мінсоцполітики працює над залученням до реєстрації на платформі тих, хто може надати підтримку. На єДопомозі, для зручності благодійників, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати кому саме допомогти: фізичній або юридичній особі.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки. Допомога онлайн - це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 грн, а реципієнт допомоги отримує смс з кодом.

Реципієнт допомоги самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці та показує або диктує код отриманий в смс повідомленні.

Допомога з рук в руки - це допомога, що доставляється самостійно благодійником або поштовими операторам. Благодійник самостійно обирає заявки, по яким хоче допомогти.

Платформа єДопомога доступна за посиланням - https://edopomoga.gov.ua.

Допомогти іншим або попросити допомогу - https://social.edopomoga.gov.ua.

Управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

Джерело Вільногірська міська рада

До 3400 грн штрафу за порушення комендантської години

Переглядів 74

До 3400 грн штрафу за порушення комендантської години

Порушенням вважається відсутність спеціально виданих перепусток або посвідчень

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності за порушення встановлених обмежень в умовах дії воєнного стану» №7356.

Зокрема новою ст. 210-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення пропонується встановити, що порушення комендантської години, тобто перебування у певний період доби, під час дії воєнного стану, на вулицях та в інших громадських місцях або рух транспортних засобів, без спеціально виданих перепусток або посвідчень, – тягне за собою попередження або накладення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення спеціального режиму світломаскування під час дії воєнного стану, – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчиненні особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб – від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело borgexpert.com

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 12.05

Переглядів 68

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 12.05Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 12.05 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02 to 12.05 were approximately:

особового складу / personnel - близько/ about 26650 (+300) осіб ліквідовано / persons were liquidated,

танків / tanks ‒ 1195 (+8) од,

бойових броньованих машин / APV ‒ 2873 (+17) од,

артилерійських систем / artillery systems – 534 (+6) од,

РСЗВ / MLRS - 191 (+6) од,

засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems - 87 (+0) од,

літаків / aircraft – 199 (+0) од,

гелікоптерів / helicopters – 161 (+1) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level - 398 (+8),

крилаті ракети / cruise missiles - 94 (+0),

кораблі /катери / warships / boats - 13 (+1) од,

автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks - 2019 (+22) од,

спеціальна техніка / special equipment - 41 (+0).

Найбільші втрати противника (минулої доби) спостерігалися на  Курахівському напрямку. / Russian enemy suffered the greatest losses (of the past day) at the Kurakhiv direction.

Дані уточнюються / Data are being updated
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!
Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!

Джерело Генеральний штаб ЗСУ

8:35.Розпочався сімдесят восьмий день повномасштабної війни.

Переглядів 48

8:35.Розпочався сімдесят восьмий день повномасштабної війни.

Трагічна звістка надійшла вранці з Криворізького району: близько 7-ї ранку під ворожий обстріл з системи залпового вогню «Ураган» потрапила територія одного з об‘єктів енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього один цивільний чоловік загинув, ще один дістав поранення. Масштаби руйнувань нині з‘ясовуються.

Протягом ночі ворог зі ствольної артилерії продовжував обстріли позицій український захисників.

Наразі російських окупаційних військ на території регіону немає. Ситуація в інших громадах області контрольована.

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

<<

<

>

>>