Важливе

Заборона навігації на водних об'єктах Кам’янського району та Дніпропетровської області

Переглядів 114

Заборона навігації на водних об'єктах Кам’янського району та Дніпропетровської областіШановні жителі Кам’янського району!

Згідно з розпорядженням начальника облвійськадміністрації, у період воєнного стану забороняється навігація на водних об'єктах Кам’янського району та Дніпропетровської області в цілому малих, моторних, прогулянкових вітрильних та прогулянкових суден, спортивних і швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді.

Також забороняється вилов водних біоресурсів шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.

Розпорядження видане з метою «попередження та недопущення незаконного вилову риби у період нересту, попередження загроз виникнення заморних явищ у 2022 році та забезпечення безпеки громадян на водних об'єктах у період воєнного стану».
Працюємо для перемоги!

Віримо в себе. Віримо в Збройні Сили України. Віримо в нашого Президента. Віримо в нашу Україну.

Слава Україні!

Начальник районної військової адміністрації Олег ГАПІЧ

Джерело Кам'янська районна державна адміністрація

Заборона відвідувати ліс!

Переглядів 168

Заборона відвідувати ліс!

Заборона відвідувати ліс!

Розпорядження № 81/0/527-22, яке забороняє відвідування лісу на території Дніпропетровської області на період воєнного стану, підписав начальник обласної військової адміністрації.

Заборона діє на відвідування лісів та лісових масивів як пішки, так і на автомобілях, та стосується усіх цивільних осіб і не стосується військових, лісівників, правоохоронців та осіб наділених спеціальними службовими повноваженнями.

Штраф за відвідування лісу становитиме від 1530 грн. до 15300 грн.