Вільногірськ. 06:10

+6 °

Тиск: 742.1 mm
Вологість: 92 %

Важливе

Відключення електропостачання 27 березня

Переглядів 46

Відключення електропостачання 27 березняУ зв'язку з проведенням робіт на електромережах відбудеться відключення електропостачання в житлових будинках міста

14 березня з 9:00 до 17-00
вул. Центральна, 31а, 77б
вул. Юрія Устенка, 5, 39а

Джерело ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" інформує

Переселенці та жителі постраждалих від війни районів можуть отримати виплату у 6660 грн.

Переглядів 47

Переселенці та жителі постраждалих від війни районів можуть отримати виплату у 6660 грн.

Переселенці та жителі постраждалих від війни районів можуть отримати виплату у 6660 грн. Допомога – від Норвезької ради у справах біженців.

«Міжнародні організації підтримують українців, які постраждали через війну. Зокрема, й друзі із Норвегії. Вони надаватимуть грошову допомогу – 6660 грн на людину. Щоб отримати кошти, слід зареєструватися», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

Це можна зробити у WhatsApp або Viber за допомогою чат-бота. Інструкція – за посиланням. Дедлайн – 20 березня.

Кошти надходитимуть на банківський рахунок по 2200 грн протягом трьох місяців. Якщо його немає – за допомогою переказу MoneyGram. Виплати – на кожного члена сім’ї. Але не більше, ніж на п’ять людей. У пріоритеті – найбільш вразливі мешканці: багатодітні, люди старшого віку, з інвалідністю.

Додаткова інформація – за номером «гарячої лінії» Норвезької ради: 0800-302-007.

Переселенці та жителі постраждалих від війни районів можуть отримати виплату у 6660 грн.

Джерело Вільногірська міська рада

Погіршення якості питної води у мережах міста

Переглядів 73

Погіршення якості питної води у мережах міста

ПОВІДОМЛЕННЯ

В зв’язку з погіршенням стану води р. Дніпро, з якої проводиться водозабір на місто Вільногірськ, різко погіршилася якість питної води в мережах міста, кольоровість питної води перевищує нормативні показники. На даний час пропонуємо утриматися використовувати воду для споживання та приготування їжі. Рекомендується використовувати воду з бюветів, бутильовану. Водопровідну воду у разі необхідності перед споживанням відстоювати або кип’ятити.

Згідно Постанови КМУ від 17 лютого 2010 року № 151 «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі надання їх або ненадання не в повному обсязі, зниження якості», на підставі протоколу від 14 березня 2023 року № 6 Вільногірської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій «Про стан питного водопостачання та питної води Вільногірської міської територіальної громади» буде виконано перерахунок розміру плати за централізоване постачання холодної води за всі дні невідповідності якості води державним стандартам.

На разі, приймаються всі можливі заходи з метою приведення властивостей питної води на відповідність вимогам державних санітарних норм та правил.

Адміністрація КП «Жилсервіс»

Відключення електропостачання 13 березня

Переглядів 54

Відключення електропостачання 13 березняУ зв'язку з проведенням робіт на електромережах відбудеться відключення електропостачання в житлових будинках міста

13 березня з 9:00 до 16-00
Бульвар Миру, 13, 15а, 15б
вул. Степова, 4, 4а, 6-9, 10, 13, 15, 19, 27
вул. Аграрна, 36а

Джерело Вільногірська міська рада

<