У Центрі життєстійкості щоденно надаються послуги соціально-психологічної підтримки
Комунальне некомерційне підприємство "Центр надання соціальних послуг" Вільногірської міської ради Дніпропетровської області щоденно забезпечує безоплатне надання соціально-психологічної підтримки для всіх, хто цього потребує.
Два професійних психолога готові надати допомогу:
у складних життєвих обставинах
при переживанні втрат, стресу, тривожності
для покращення емоційного стану та психологічного благополуччя
Послуги надаються у Центрі життєстійкості за адресою: м. Вільногірськ, вул. Юрія Устенка, 29
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: +380686402331 +380679145182 +380967835847
Ваша стійкість — наша турбота. Не залишайтесь наодинці — ми поруч!
ВРУ підтримала законопроєкт, що дозволяє множинне громадянство в Україні
За - 243 депутати.
Документ передбачає надання громадянам України можливості мати кілька паспортів різних країн і окреслює умови множинного громадянства.
Іноземне громадянство можна буде набувати зі збереженням українського. А право на український паспорт, відповідно до законопроєкту, отримають іноземні громадяни.
Оголошуємо про реєстрацію на отримання гігієнічних наборів для новоприбулих ВПО (зареєстрованих з вересня 2024 року), які проживають у Вільногірській ТГ, Верхньодніпровській ТГ, Затишнянській ТГ, Кам'янській ТГ, Криничанській ТГ Кам'янського району та Петриківській ТГ Дніпровського району Дніпропетровської області.
Обов'язкові умови:
Реєстрація ВПО у одній із зазначених громад: Вільногірській ТГ, Верхньодніпровській ТГ, Затишнянській ТГ, Кам'янській ТГ, Криничанській ТГ Кам'янського району, Петриківській ТГ Дніпровського району Дніпропетровської області з вересня 2024 року.
Родина не отримувала цей вид допомоги від «Карітасу Кам’янське» у 2022, 2023, 2024, 2025 роках.
Одне домогосподарство подає одну заявку.
Реєстраційну форму заповнює один представник за всю родину за посиланням
Заповнення даної анкети НЕ ГАРАНТУЄ надання цільової допомоги
Стартував прийом заявок на обласну премію для молоді. Переможців будемо обирати у семи номінаціях. Відзначимо успіхи в активізації громадянського суспільства, утвердженні національної ідентичності, волонтерстві, популяризації здорового способу життя. Досягнення у науці, підприємництві та виробничій діяльності, культурі й творчості.
Приєднатися можуть учасники 14–35 років. Документи слід подати до 13 липня. Протягом трьох днів на електронну пошту надійде підтвердження, що вони прийняті.
Далі претендентів оцінюватиме спеціальна комісія з представників ОВА, освітніх і культурних закладів, громадських організацій. Врахує рівень здобутків, їх інноваційність та вплив на розвиток регіону. Кращих оголосимо у серпні. Вони отримають по 16 тис грн.
Заохочуємо тих, хто будуватиме майбутнє нашої країни. Відбудовуватиме її, вестиме до процвітання. Хто для цього має талант та завзяття. Не баріться! Скористайтеся можливістю проявити себе.
18 червня в приміщенні Центру надання соціальних послуг у м. Вільногірськ (вул. Юрія Устенка, 29) Міжнародна гуманітарна організація «FHI360» проведе інформаційну зустріч для мешканців нашої громади.
Початок об 11:00
Захід спрямований на підтримку людей, які під час війни перебувають у складних життєвих обставинах, і охоплює всі категорії вразливих верств населення.
Під час зустрічі представники організації розкажуть про доступні види допомоги, а також нададуть можливість поспілкуватися з фахівцями.
Питанням звільнення українських Захисників з полону та пошуку зниклих безвісти опікуються виключно державні структури, — Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
Останнім часом спостерігається активізація шахраїв, які намагаються обіцяють «допомогу» у визволенні з полону чи пошуку зниклих Захисників, але їхня мета — виманити гроші або особисті дані.
Найпоширеніші шахрайські схеми:
“Внесення до списку на обмін”:
Шахраї видають себе за представників офіційних структур або «посередників» і обіцяють включити Захисника до списку на обмін за певну суму грошей.
“Ваш рідний у шпиталі”:
Зловмисники стверджують, що зниклий військовослужбовець перебуває у тяжкому стані й потребує термінового лікування, для чого необхідно негайно перевести кошти.
Вимагання боргів та залякування:
Шахраї телефонують рідним і вимагають гроші, погрожуючи та чинячи психологічний тиск.
Виманювання банківських даних:
Під виглядом «допомоги» аферисти намагаються отримати доступ до карток, на які надходять виплати, та привласнити кошти.
Будьте пильними та не довіряйте шахраям!
Пам’ятайте:
Жодна державна структура не вимагає гроші за «допомогу» у визволенні військовополонених чи пошуку зниклих безвісти.
Не передавайте особисті дані, номери карток чи будь-яку конфіденційну інформацію невідомим особам.
Уникайте спілкування з підозрілими акаунтами в соцмережах чи месенджерах.
Якщо ваш рідний зник безвісти чи потрапив у полон - зверніться до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Номер гарячої лінії для звернень: 0 800 300 529
Зберігайте пильність та довіряйте лише перевіреним джерелам інформації!