7:35. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 335 доба.
Вівторок починається на оптимістичній ноті: протягом ночі в громадах Дніпропетровщини було тихо. На ранок жодного повідомлення про ворожі обстріли не надійшло.
Відключення електроенергії в області – за стабілізаційними графіками.
Оперативники ДВБ НПУ з першого дня війни проводять роботу з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які перейшли на бік країни-агресора для добровільного несення служби у незаконних правоохоронних відомствах окупаційної влади.
З 24 лютого 2022 року за матеріалами внутрішньої безпеки поліції органами досудового розслідування порушено майже 500 кримінальних проваджень, зібрано докази протиправної діяльності та повідомлено про підозру за фактами державної зради та колабораційної діяльності більше ніж 370 особам.
На телефон гарячої лінії Департаменту щоденно надходять сотні повідомлень про ймовірних зрадників із деокупованих та окупованих територій. Кожне звернення опрацьовується, а інформація ретельно перевіряється.
Тепер повідомити про прибічників «руского міра» можна через чат-бот @dvb_np_bot.
Правоохоронці проаналізують всі зібрані дані - і діям фігурантів буде надана правова кваліфікація.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.01.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 23.01.23 were approximately:
особового складу / personnel ‒ близько/ about 121480 (+720) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
танків / tanks ‒ 3150 (+5) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 6276 (+8) од,
артилерійських систем / artillery systems – 2146 (+2) од,
РСЗВ / MLRS – 447 (+2) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 220 (+0) од,
літаків / aircraft – 287 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 277 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 1894 (+2),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 749 (+0),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 18 (+1) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 4936 (+4) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 193 (+0).
Дані уточнюються / Data are being updated. Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
7:30. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 334 доба.
На Дніпропетровщині була неспокійна ніч.
Під прицілом російських окупантів знову опинився Нікопольський район, а саме – Марганецька і Мирівська громади. Ворог двічі бив по ним з «Ураганів» та «Градів», випустивши понад два десятки снарядів.
На щастя, минулося без постраждалих. Наслідки ще з’ясовуються, рятувальники обстежують території обстрілу.
У всіх інших наших районах було тихо.
Стабілізаційні графіки відключення електроенергії продовжують діяти. Ліміти для області забезпечують 52% потреб.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.01.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 22.01.23 were approximately:
особового складу / personnel ‒ близько/ about 120760 (+600) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
танків / tanks ‒ 3145 (+5) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 6268 (+12) од,
артилерійських систем / artillery systems – 2144 (+9) од,
РСЗВ / MLRS – 445 (+2) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 220 (+0) од,
літаків / aircraft – 287 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 277 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 1892 (+1),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 749 (+0),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 17 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 4932 (+14) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 193 (+0).
Дані уточнюються / Data are being updated. Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у Вільногірській територіальній громаді!
Продовжуємо забезпечувати вас продуктовими наборами від представника синодального управління соціального служіння Православної Церкви України Eleos-Ukraine та Благодійного фонду «100% життя».
Видача буде здійснюватись завтра, 21 січня, за адресою: вул. ім. В.В.Варена, 36, магазин «Олена» з 09:00 до 14:00.
Для отримання набору при собі необхідно мати довідку внутрішньо переміщеної особи, паспорт та довідку з номерком, що видавалась ВПО у гуманітарному штабі. Набори отримують особи з номерками від 501 по 700.
Увага! Один набір сягає ваги 12,4 кг і спакований у картонну коробку. Для зручного перенесення просимо взяти із собою пакети.
20:00. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 330 доба добігає кінця.
Сьогодні – новини втішні. Протягом дня на Дніпропетровщині не зафіксовано ворожих обстрілів. У всіх районах день минув мирно.
Вдень область повернулася до стабілізаційних відключень електроенергії. Обмеження – за графіками, які діятимуть і завтра. Але пам‘ятаємо, що дефіцит в системі зберігається. Ліміти для Дніпропетровщини, надані «Укренерго» – невисокі і покривають трохи більше, ніж половину від нинішньої потреби регіону. А саме – 54%. Це і для населення, і для промисловості, і для критичної інфраструктури.
Чимало хороших новин було щодо надання Україні озброєння. Ракети, САУ, ЗРК. У когось на російських болотах сьогодні явно нервовий день...
Вдячні всім західним партнерам, які розуміють, наскільки важливим для нас є питання зброї. Хоча не лише для нас, а й для всього цивілізованого світу, безпека якого залежить від боєздатності України.