Вільногірськ. 11:05

+20°

Тиск: 741.1 mm
Вологість: 100 %

Всі новини

Роботодавців зобов’язали вручати повістки

Переглядів 61

Роботодавців зобов’язали вручати повістки

Роботодавців зобов’язали вручати повістки, організовувати прибуття працівників до ТЦК та інформувати про тих, хто відмовився від їх отримання чи звільнився, - постанова Кабміну

Віднині роботодавці:

 • видають наказ керівника підприємства (установи, організації) про проведення оповіщення резервістів та військовозобов’язаних, у якому зазначаються підстава та мета видання, перелік осіб, які підлягають оповіщенню, дата, час та місце їх прибуття, способи доставки до ТЦК, який надіслав розпорядження, відповідальні особи за здійснення оповіщення, порядок здійснення контролю за оповіщенням та прибуттям військовозобов’язаних, інші питання;
 • здійснюють на підприємстві (в установі, організації) інформаційне забезпечення призову резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації;
 • забезпечують прибуття резервістів та військовозобов’язаних шляхом їх перевезення від підприємства (установи, організації) до пунктів збору районних (міських) ТЦК або військових частин чи звільнення їх від виконання обов’язків з урахуванням часу, необхідного для прибуття до ТЦК, та у разі потреби часу на зворотній шлях;
 • невідкладно інформують відповідний районний (міський) ТЦК про працівників, які відмовилися від отримання повісток, та працівників, які написали заяви про звільнення.

Джерело Цензор.НЕТ

Роботодавці мають право вручити повістку військовозобов’язаному працівнику

Переглядів 59

Роботодавці мають право вручити повістку військовозобов’язаному працівнику

Роботодавці мають право вручити повістку військовозобов’язаному працівнику, - Міноборони

Речник Міноборони України Дмитро Лазуткін наголосив, що відповідно до положень №563 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету міністрів, вручати повістку можуть:

 • представники виконавчих органів, сільських, селищних, міських рад;
 • роботодавці, керівники підприємств, установ і організацій;

Окрім вручення повісток, вони також можуть здійснювати оповіщення та ознайомлення із наказами про необхідність прибути до ТЦК.

Джерело Цензор.НЕТ

Повідомляємо про планові роботи у м. ВІЛЬНОГІРСЬК на 20-23 ТРАВНЯ

Переглядів 103

ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" інформуєПовідомляємо про планові роботи у м. ВІЛЬНОГІРСЬК на 20 ТРАВНЯ з 08:15 до 18:00 за адресами:

вул. Центральна: 67Б, 75, 75А, 77, 77А, 77Б, 79, 79А, 81.

На 21 ТРАВНЯ з 07:30 до 18:00 за адресами:

вул. Молодіжна: 48, 48А, 48Б, 50, 50Б, 52, 52А;
вул. Центральна: 75Б.

На 22 ТРАВНЯ з 07:30 до 18:00 за адресами:

бульвар Миру: 15.

На 23 ТРАВНЯ з 07:30 до 18:00 за адресами:

вул. Центральна: 36.

З 11:00 до 12:00 за адресами:

вул. Центральна: 53, 55, 55А, 55Б, 55В, 57.

Джерело ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" інформує

Міноборони запускає мобільний застосунок "Резерв+" для військовозобов’язаних

Переглядів 71

Міноборони запускає мобільний застосунок "Резерв+" для військовозобов’язаних

З 18 травня всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані. Зробити це можна буде і в додатку.

"Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом", - зазначили в пресслужбі.

З 18 червня там буде QR-код, який зможуть сканувати відповідні представники влади для отримання інформації про статус людини.

Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру "Оберіг" щодо себе.

Окрім цього, оновити дані можна офлайн в територіальних центрах комплектування або центрах надання адміністративних послуг, які діють у всій країні.

У Міноборони пояснили, що якщо громадянин оновлюватиме дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, також отримає відповідну позначку у військовий квиток.

Джерело Цензор.НЕТ

Актуалізація даних в ЄДР

Переглядів 67

Актуалізація даних в ЄДР для призовників, військовослужбовців та резервістів

18 травня 2024 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі — Закон).

Згідно з підпунктом 1 пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, під час дії Указу Президента України «Про загальну мобілізацію» від 24 лютого 2022 рoкy № 65/2022, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про загальну мобілізацію» від 3 березня 2022 року № 2105-IX, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані у разі перебування на території України - шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, a6o до Центру надання адміністративних послуг, a6o через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (за наявності).

Уточнення персональних даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів у Центрі надання адміністративних послуг буде здійснюватися шляхом подання заявниками відповідних відомостей та/або документів у паперовій формі адміністратору центру надання адміністративних послуг для формування заяви в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

Джерело Вільногірська міська рада

Благодійний фольклорно-патріотичний захід «Гуртуємося, українці, бо ми того варті!»

Переглядів 167

Благодійний фольклорно-патріотичний захід «Гуртуємося, українці, бо ми того варті!»

Шановна громадо!

Громадська організація «МИ МАСШТАБУЄМО ДОБРО» та Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» повідомляють:

21.05.2024 року у місті Вільногірськ відбудеться благодійний фольклорно-патріотичний захід «Гуртуємося, українці, бо ми того варті!» за участі місцевих жителів, внутрішньо переміщених осіб, представників влади від Бахмутської РВА, Лиманської РВА, Петриківської, Лихівської громад, Вільногірської МТГ.

Захід проходитиме з 11:00 до 16:00 на майданчику біля офісу ГО «МИ МАСШТАБУЄМО ДОБРО» (м. Вільногірськ, вул. Захисників України, 9).

У програмі:

 • концертна програма;
 • ігрова програма для дітей;
 • страви української кухні;
 • майстер-класи з декоративно-вжиткового мистецтва для дітей та дорослих;
 • благодійний ярмарок з продажу витворів народного мистецтва.

Усім гарантують гарний настрій і позитивні емоції.

На меті організаторів добрим словом, ділом, піснею продовжувати єднати всіх на шляху до перемоги, підтримати ментально і морально тих, хто постраждав від війни, хто психологічно потребує підтримки з боку оточуючих, хто просто бажає долучитись до гурту.

Зараз триває велика підготовча робота, в якій задіяні різні люди: місцеві жителі і ВПО, підприємці, творчі особистості, представники влади. Організатори не відмовляться від посильної допомоги бажаючих.

Наприклад, у вигляді овочевої продукції, консервації тощо. Можна зробити посильні грошові внески для закупки тих же призів для малечі або інгредієнтів для страв. Раді будуть і вашій фізичній допомозі.

Контактний телефон з усіх питань: 066-233-11-05.

Джерело Вільногірська міська рада

Перспективи централізованого водопостачання громади

Переглядів 60

Перспективи централізованого водопостачання громади

Перспективи централізованого водопостачання громади

Система централізованого водопостачання у місті діє з моменту введення в експлуатацію містоутворюючого підприємства – гірничо-металургійного комбінату. Всі роки комбінат був у державній власності.

Періодично здавався державою в оренду промисловим компаніям, і система водопостачання при цьому залишалась незмінною.

За останні роки екологічний стан річки Дніпро в цілому погіршився. Щоліта ми спостерігаємо за негативними змінами якості води у водопровідній мережі.

Акціонерне товариство «ОГХК», якому підпорядкований комбінат, робить все можливе у межах своїх повноважень і фінансових можливостей, щоб ситуацію покращити: ремонт і реконструкцію технічного оснащення, заглиблення водозабору, використання належних реагентів для очищення води, ряд інших заходів.

Цех водопостачання ГМК – важлива ланка у структурі єдиного господарського комплексу підприємства. Без води неможливі технологічні процеси на комбінаті, без води не може залишатись і місто та навколишні населені пункти.

Неодноразово підприємство виставлялося Фондом держмайна на приватизацію, але з різних причин воно все ще залишається у державній власності. Наступна спроба –2024 рік.

Згідно ж із чинним законодавством, підприємство, яке надає населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, повинно належати до комунальної або державної форми власності. «Тому на сьогодні, відповідно до листа керівництва АТ «ОГХК», нами розглядається питання щодо передачі майна цеха водопостачання філії «Вільногірський ГМК» у комунальну власність громади», - говорить міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО, - «розробляється план передачі основних потужностей ЦВС ГМК з балансу підприємства у комунальну власність громади. Створено відповідну комісію, вивчаються шляхи передачі, технічний стан обладнання тощо. Далі буде здійснено інвентаризацію і сам процес передачі».

Робота не проста, враховуючи всі технічні, економічні і фінансові нюанси.

Зміна системи водопостачання у будь-якому разі призведе й до зміни тарифів на воду та водовідведення.

Вони повинні бути економічно обґрунтованими і водночас прийнятними для споживачів, зазначає міський голова.

Джерело Вільногірська міська рада

<<

<

>

Важливе