Вільногірськ. 02:25

+15°

Тиск: 746.4 mm
Вологість: 53.8 %

Різне

Про процедуру перейменування вулиць

Переглядів 149

До уваги мешканців Вільногірської територіальної громади!

Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», проводить процедуру перейменування наступних вулиць:

м. Вільногірськ

- вул. Гагаріна, та пам'ятника космонавту;
- вул. Тарасова;
- вул. Кошового.

с. Кринички - вул. Суворова;

с. Дідове - вул. Рудніченко;

с. Доброгірське - вул. Ломоносова;

с. Посуньки - вул. Гагаріна;

с. Дмитрівка - вул. 40 років Перемоги, та вул. Гагаріна.

Просимо Вас надавати свої пропозиції про перейменування до виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області - 51700, м.  Вільногірськ, вул. ім. В. В. Варена, 15, та сайті Вільногірської міської ради.

Пропозиції приймаються до 15 травня 2023 року.

Джерело Вільногірська міська рада

Вже цими вихідними відзначатимемо Великдень.

Переглядів 54

Вже цими вихідними відзначатимемо Великдень.

Вже цими вихідними відзначатимемо Великдень.

Я з глибокою повагою ставлюся до традицій. До бажання у святкову ніч прийти до храму. Зі своїми думками, з молитвою – бути саме там.

АЛЕ. У нас війна, а Дніпропетровщина – прифронтовий регіон. І немає нічого важливішого за безпеку. За життя та здоров’я наших людей. Тому комендантська година буде без змін.  Освятити паски можна до та після неї.

Прошу мешканців області з розумінням поставитися до цього рішення. Правоохоронців та рятувальників – посилити заходи безпеки у ці дні.

Все буде добре. Російській нечисті не забрати наше світло в душі. Де б ми не були – віримо і молимося за наших.

Джерело Сергій Лисак / Дніпропетровська ОДА (ОВА)

Синоптики попереджають про густий туман на Дніпропетровщині

Переглядів 74

Синоптики попереджають про густий туман на Дніпропетровщині

Мінімальна видимість: синоптики попереджають про густий туман на Дніпропетровщині

За прогнозами  на Дніпропетровщині у суботу зранку очікується густий туман. Видимість складатиме всього 300-500 метрів. Рівень небезпечності І-ий (жовтий).

Крім цього, завтра в місті дощитиме, але буде досить тепло. Температура повітря прогріється до +17.

Джерело Дніпро Обласний

Анкетне опитування щодо визначення потреб населення вільногірської міської територіальної громади дніпропетровської області в соціальних послугах

Переглядів 79

Анкетне опитування щодо визначення потреб населення вільногірської міської територіальної громади дніпропетровської області в соціальних послугахАнкетне опитування щодо визначення потреб населення вільногірської міської територіальної громади дніпропетровської області в соціальних послугах

З метою визначення потреб населення Вільногірської міської територіальної громади Дніпропетровської області у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку управління соціального захисту населення Департаменту соціально – гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області проводить анкетне опитування.

Пропонуємо жителям громади взяти участь в анкетуванні та відповісти на питання, які допоможуть прийняти управлінські рішення в частині організації надання соціальних послуг.

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та проставте відповідну позначку поруч з обраним варіантом відповіді. Анкета є анонімною, а її результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Для заповнення анкети  необхідно перейти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1rWWPNWsiy7gAh2J_3rI8ZZBRf4ELLyffDvpMF1ZKUu4/edit?ts=64184757

Джерело Вільногірська міська рада

«Корвалол», «Німесіл» та «Постінор»: які ліки з квітня можна купити лише за рецептом

Переглядів 81

«Корвалол», «Німесіл» та «Постінор»: які ліки з квітня можна купити лише за рецептом

«Корвалол», «Німесіл» та «Постінор»: які ліки з квітня можна купити лише за рецептом

Усі знеболювальні на основі парацетамолу та ібупрофену й надалі продаватимуть без рецепта. Анальгін також можна буде придбати без рецепта.

Сиропи та пігулки від кашлю й надалі будуть у вільному доступі, зокрема, "Мукалтін", ACC, сиропи на основі амброксолу, екстракту плюща тощо.

Всі гормональні препарати відпускатимуться за рецептом, у тому числі й гормональні контрацептиви. L-тироксин або еутирокс також  за рецептом.

Рецепт знадобиться навіть на деякі мазі та креми, які містять гормони, зокрема, на "Момедерм". "Феністіл" все ще буде у вільному доступі.

Більшість популярних протиалергічних препаратів залишається у вільному доступі: "Діазолін", "Лоратадін", "Супрастин" і т. д. Проте "Супрастин" в ампулах - тільки за рецептом.

Ліки проти гіпертонії та серцево-судинних захворювань:"Каптоприл", "Каптопрес", "Бісопролол" – виключно за рецептом. Навіть сечогінні "Фуросемід" та "Діакарб", які також використовують гіпертоніки, лише за рецептом.

"Корвалол" та "Валокордін" без рецепта можна придбати тільки в маленьких флакончиках, на баночки по 50 мл вже потрібно рецепт.

Засоби для розрідження крові. "Магнікор" або "Кардіомагніл" на 100 таблеток – лише за рецептом.

Джерело Дніпро Обласний

Переведення годинника на літній час 2023

Переглядів 59

Переведення годинника на літній час 2023У 2023 році переведення годинників зроблять у ніч з 25 на 26 березня.

Саме тоді стрілки годинника треба перевести на одну годину вперед.

В цьому році не лише Україна буде переводити годинники на літній час, а і країни ЄС

Як відрізнятиметься час після переведення годинника в Україні та в інших країнах Візьмемо за орієнтир 8:00 ранку 26 березня в Україні.

 

Польща 7:00

Словаччина 7:00

Угорщина 7:00

Молдова 8:00

Чехія 7:00

Румунія 8:00

Естонія 8:00

Ірландія 6:00

Німеччина 7:00

Іспанія 7:00

Велика Британія 6:00

США 1:00 (Вашингтон)

Норвегія 7:00

Японія 14:00.

Грузія 9:00

Українців можуть оштрафувати на тисячі гривень навіть за зірвану одну рослину з власного городу

Переглядів 85

Українців можуть оштрафувати на тисячі гривень навіть за зірвану одну рослину з власного городу

Справа в тому, що, наприклад, черемша внесена до Червоної книги. Тож за її зривання та продаж передбачено штрафи від 1700 до 3650 гривень. Це ж стосується й пролісків та шафрану, які українці також вирощують на присадибних ділянках.

– Люди почали вирощувати на городах, так само як проліски та шафран. Але в законі немає винятків: де б ти її не виростив, подавати не можна. Росте на городі – нехай росте, а зривати та продавати не можна. Штраф буде такий самий, як і за лісову, – розповів начальник відділу державного екологічного контролю природно-заповідного фонду лісів та рослинного світу Держекоінспекції у Львівській області Богдан Катюбін

Наголошується,  що в Україні легально купити черемшу можна лише у вигляді насіння. Її можна виростити в себе на городі, проте зривати заборонено.

Українців можуть оштрафувати на тисячі гривень навіть за зірвану одну рослину з власного городу

З 1 квітня заборонять промисловий вилов риби на Дніпропетровщині

Переглядів 82

З 1 квітня заборонять промисловий вилов риби на Дніпропетровщині

З 1 квітня заборонять промисловий вилов риби на Дніпропетровщині

Через нерестовий сезон промисловий вилов будь-яких водних біоресурсів буде заборонений починаючи з 1 квітня. Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями з кількістю гачків не більше двох на рибалку, або спінінгом з однією штучною приманкою.

Штраф за порушення закону - до 51 000 гривень, або ув’язнення на строк до 3 років.

Терміни заборони [читайте тут]

Джерело Реальный Днепр Новости

<<

<

>

>>