Різне

Запрошення небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Переглядів 66

Запрошення небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Запрошення небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Кам’янський районний відділ № 1  філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів.

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Волонтером пробації може стати будь яка особа, що досягла 18 річного віку.

Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.

Запрошуємо до волонтерства студентів вищих навчальних закладів, членів благодійних, громадських та релігійних організацій, небайдужих громадян, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.

Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.

Чекаємо Вас за адресою: м. Вільногірськ, вулиця Центральна, 8  (2 поверх, кабінет № 18), контактна особа – заступник начальника відділу Луценко Наталя Станіславівна  (тел.096-967-30-54)

Наталя  ЛУЦЕНКО

заступник начальника Кам’янського районного відділу № 1
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

Джерело Вільногірська міська рада

З 91-річчям, Дніпропетровщино!

Переглядів 65

З 91-річчям, Дніпропетровщино!

Край сильних. Що міцно стоять проти жорстокого ворога.

Край чуйних. Що прихищають, допомагають, лікують, волонтерять.

Край патріотичних. Що живуть з Україною в серці та щодня гарують заради перемоги.

Край працьовитих. Що здобули для регіону статус промислового гіганта.

Край вільних…

З 91-річчям, Дніпропетровщино!

Джерело Сергій Лисак / Дніпропетровська ОДА (ОВА)

З 27 лютого по 03 березня 2023 р. – період передачі показників приладу електричного обліку.

Переглядів 56

З 27 лютого по 03 березня 2023 р. – період передачі показників приладу електричного обліку.Шановні споживачі, нагадуємо: з 27 лютого по 03 березня 2023 р. – період передачі показників приладу електричного обліку.

Для коректного формування рахунків та уникнення непорозумінь радимо передавати показники  електролічильника до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в період від двох останніх днів минулого місяця до закінчення третього календарного дня поточного місяця, що настає за розрахунковим, у будь-який зручний для Вас спосіб:

  • в Особистому кабінеті на сайті компанії ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за посиланням https://cek.dp.ua/abonent/
  • у месенджері Viber - https://cek.dp.ua/viber/
  • у месенджері Telegram - https://cek.dp.ua/tg/
  • або зателефонувавши на гарячу лінію ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за телефоном 0 800 300 015 (цілодобово, безкоштовно). Щоб відразу з'єднатися з оператором натисніть «0» (нуль) або в автоматичному режимі натисніть «3» (три).

У разі неотримання до закінчення третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, показників лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Дорогі друзі, дякуємо за своєчасно передані показники лічильника та сплачені рахунки!

Джерело ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" інформує

У Дніпрі та області оголошено штормове попередження

Переглядів 66

У Дніпрі та області оголошено штормове попередження

У Дніпрі та області оголошено штормове попередження

ДСНС попереджає про сильні пориви вітру.

21 лютого у Дніпро та по області очікуються пориви південно-західного вітру, з переходом вдень на західний 15-20 м/с.
Рівень небезпечності 1 (жовтий).

Тож не варто ходити під дахами будинків та поблизу аварійних дерев.

Джерело Дніпро Обласний

Сказ - вкрай небезпечна хвороба

Переглядів 73

Сказ - вкрай небезпечна хворобаУ зв'язку з реєстрацією 27.01.2023 року сказу у лисиць на території мисливських угідь Верхньодніпровської міської територіальної громади Відокремлений структурний підрозділ "Верхньодніпровський міжгромадський відділ Державної установи "Дніпропетровський обласний  центр  контролю та профілактики хвороб  МОЗ України" надає інформаційні матеріали щодо профілактики захворювання на території сусідніх громад

Сказ – вкрай небезпечна хвороба.

За останні роки епізоотична ситуація щодо сказу залишається напруженою. Щорічно реєструються захворювання на сказ серед тварин. При цьому є випадки укусів людей хворими на сказ тваринами. На сказ найчастіше хворіють лисиці, собаки та коти. Найбільш небезпечними є будь-які укуси тварини в ділянки обличчя, шиї, пальців рук, кисті. У слині тварин вірус сказу з’являється за тиждень і навіть раніше до появи зовнішніх ознак захворювання, тому навіть цілком здорова на вигляд тварина при укусах може передавати збудника. Отже, якщо  вкусила чи подряпала навіть, на перший погляд, здорова тварина, потерпілому необхідно обов’язково звернутися до лікаря, адже сказ є небезпечним вірусним захворюванням, яке без надання своєчасної медичної допомоги в 100% випадків закінчується смертю.

Повісток у "Дії" не буде, - Федоров

Переглядів 54

Повісток у "Дії" не буде, - Федоров

Повісток у "Дії" не буде, - Федоров

"Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в "Дії" не буде, а над іншими сервісами (для військових. - Ред.) бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі", - сказав міністр.

За його словами, зараз Мінцифра та Міноборони пропрацьовують цифрове посвідчення ветерана  і можливість отримувати сервіси онлайн для ветеранів. Ще один проект, який стосується військової сфери - трансформація військово-лікарських комісій (ВЛК).

Джерело Цензор.НЕТ

Новий голова ДніпроОВА вперше звернувся до мешканців області

Переглядів 54

голова  Дніпропетровської ОВА Сергій ЛисакДніпропетровська ОВА розповсюдила офіційний реліз, де надає першу цитату нового голови  Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака на робочому місці.

«Головний пріоритет – оборона регіону на всіх фронтах. Як і вся країна, маємо працювати виключно на перемогу. Водночас – дбати про рівновагу в економіці та соціальній сфері.  Раніше я служив в СБУ. У центральному апараті та обласних управліннях – в Одесі, Вінниці, Ужгороді, Житомирі та Дніпрі. Маю бойовий досвід в АТО. Тому і до роботи ставлюся по-військовому вимогливо та чітко».

Джерело Дніпро Обласний

На Дніпропетровщині зареєстрували випадок сказу тварин

Переглядів 44

На Дніпропетровщині зареєстрували випадок сказу тваринНа Дніпропетровщині зареєстрували випадок сказу тварин

Повідомляється, що випадок сказу зафіксовано у Тернівці Павлоградського району.
Там бродячий собака вкусив місцевого жителя. Попередньо, пес був скажений. Відомо, що тварину не прищеплювали від сказу, тож зараз постраждалий отримує антирабічну допомогу.

Сказ - вірусна інфекція, яка без правильної та своєчасної допомоги може призвести до смерті інфікованого.

Якщо вас вкусив навіть домашній собака без щеплення від сказу – негайно звертайтеся до лікар

Джерело Дніпро Обласний

<<

<

>