Вільногірськ. 11:40

+20°

Тиск: 741.2 mm
Вологість: 100 %

Різне

Особи до 25 років не направляються на ВЛК

Переглядів 13

Особи до 25 років не направляються на ВЛК

Особи до 25 років не направляються на ВЛК для проходження медичного огляду, - постанова Кабміну

До досягнення 25-річного віку особи, які пройшли базову загальновійськову підготовку чи базову військову службу, не направляються на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду.

"Під час воєнного стану направлення призовників на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду здійснюється лише у разі їх прийняття на військову службу у добровільному порядку", - йдеться в постанові Кабміна №1487.

Крім того, ВЛК не передбачатиме і процедура надання відстрочки для певних посадовців.

"Крім того, Кабмін вніс зміни щодо можливості направлення ТЦК до Національної поліції звернення про адміністративне затримання та доставлення осіб, що порушують правила військового обліку і законодавство про мобілізацію, в електронному вигляді", - зазначає видання.

Джерело Цензор.НЕТ

Про дезинфекцію водопроводних мереж міста і проммайданчика

Переглядів 19

Про дезинфекцію водопроводних мереж міста і проммайданчикаДля забезпечення  працівників філії і населення міста Вільногірська питною водою згідно вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 з 23-00 годин 13.06.2024 року до 06-00 годин 14.06.2024 року буде проведення дезінфекцію питного водопроводу філії і міста Вільногірська.

Пільги для учасників бойових дій: від яких податків і зборів звільнено військових.

Переглядів 34

Пільги для учасників бойових дій: від яких податків і зборів звільнено військових.

Пільги для учасників бойових дій: від яких податків і зборів звільнено військових.

  • Учасники бойових дій повністю звільнені від земельного податку, якщо площа ділянки не перевищує 2 гектари.
  • До суми податку на доходи військові не включають щорічну грошову допомогу до Дня Незалежності, благодійну допомогу, пенсійне забезпечення, довічного грошове утримання та пенсії з іноземних джерел.
  • Податок на додану вартість не розповсюджується на шоломи, бронежилети та інші спецзасоби захисту, оптичні прилади для зброї та слідкування, ліки і медикаменти для військових, а також на БпЛА.
  • Військові, які в мирний час були ФОП, а після початку повномасштабного вторгнення мобілізувалися — звільнені на весь період служби від нарахування, сплати та подання звітності з податку на доходи фізичних осіб.
  • Мобілізовані підприємці на спрощеній системі також можуть не звітувати в контролюючий орган і не сплачувати єдиний податок та ЄСВ під час служби в армії.
  • Щодо ЄСВ, ФОПи мають право не сплачувати збір на загальнообов’язкове державне страхування за себе впродовж воєнного стану і протягом 12 місяців після його завершення.

Джерело Дніпро Обласний

Шановні споживачі, звертаємося з роз’ясненнями стосовно графіків погодинних відключень

Переглядів 39

Шановні споживачі, звертаємося з роз’ясненнями стосовно графіків погодинних відключень (далі – ГПВ).

ГПВ складаються відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Міненергетики, з урахуванням схеми електропостачання споживачів першої категорії, а також об'єктів критичної інфраструктури (за погодженням із місцевими органами виконавчої влади/військовими адміністраціями). Також враховуються почерговість відключень споживачів і потреба збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури.

Звертаємо увагу, що визначення об’єктів критичної інфраструктури не належить до повноважень «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Так, механізм віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури та їх категоризація визначається відповідно до Порядку віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури (далі - Порядок), затвердженого постановою КМУ від 09.10.2020 №1109. Цією ж Постановою визначено уповноважені органи державної влади, що відповідальні за відповідні сектори критичної інфраструктури.

Шановні внутрішньо переміщені особи і місцеві жителі!

Переглядів 158

ГО «МИ МАСШТАБУЄМО ДОБРО» запрошує всіх, хто потребує, на благодійну видачу одягу та взуттяШановні внутрішньо переміщені особи і місцеві жителі!

ГО «МИ МАСШТАБУЄМО ДОБРО» запрошує всіх, хто потребує, на благодійну видачу одягу та взуття, що буде проходити у неділю, 26 травня, просто неба поблизу офісу громадської організації (вулиця Захисників України, 9).

Соціальний гардероб працюватиме з 09:00 до 16:00.

Джерело Вільногірська міська рада

Роботодавців зобов’язали вручати повістки

Переглядів 61

Роботодавців зобов’язали вручати повістки

Роботодавців зобов’язали вручати повістки, організовувати прибуття працівників до ТЦК та інформувати про тих, хто відмовився від їх отримання чи звільнився, - постанова Кабміну

Віднині роботодавці:

  • видають наказ керівника підприємства (установи, організації) про проведення оповіщення резервістів та військовозобов’язаних, у якому зазначаються підстава та мета видання, перелік осіб, які підлягають оповіщенню, дата, час та місце їх прибуття, способи доставки до ТЦК, який надіслав розпорядження, відповідальні особи за здійснення оповіщення, порядок здійснення контролю за оповіщенням та прибуттям військовозобов’язаних, інші питання;
  • здійснюють на підприємстві (в установі, організації) інформаційне забезпечення призову резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації;
  • забезпечують прибуття резервістів та військовозобов’язаних шляхом їх перевезення від підприємства (установи, організації) до пунктів збору районних (міських) ТЦК або військових частин чи звільнення їх від виконання обов’язків з урахуванням часу, необхідного для прибуття до ТЦК, та у разі потреби часу на зворотній шлях;
  • невідкладно інформують відповідний районний (міський) ТЦК про працівників, які відмовилися від отримання повісток, та працівників, які написали заяви про звільнення.

Джерело Цензор.НЕТ

<<

<

Важливе