Ми ніколи і нікому не пишемо таких листів. Це шахрайство.
Творців цих мерзенних підробок уже затримано. Сподіваюся, на них чекає суворе покарання.
Підприємці! Не ведіться на такі безсоромні махінації. Ретельно перевіряйте всі послання, які отримуєте. Негідники інколи підіймають голови. Не давайте їм шансу. Вони мають стояти біля ганебної стіни. Давайте усі разом їм у цьому допоможемо.
Війна йде за нашу честь та гідність. І вона не тільки на фронті. Вона всередині кожного з нас. Ця гидота - такий же ворог нашої країни, як і ті, проти яких стоїмо на полі бою…
Кожен працюючий українець має право на проходження після стаціонарного лікування оплачуваного курсу реабілітації після отриманих внаслідок бойовий дій травм за кошти Фонду соціального страхування України. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану.
Пройти курс відновного лікування після отриманих травм застраховані особи можуть на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, направлення відбувається зі стаціонару лікарні. Забезпечення реабілітацією за кошти Фонду відбувається за адресним принципом – так, пацієнт самостійно обирає санаторно-курортний заклад для проходження лікування.
Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.
Однак для військовослужбовців діють інші норми соціального захисту на випадок тимчасової втрати працездатності – їм не нараховується та не виплачується допомога за лікарняними, натомість за ними на час хвороби зберігається грошове забезпечення та передбачено додаткову винагороду на час воєнного стану. Відповідно, до бюджету ФССУ не розподіляється сплачений за військовослужбовців ЄСВ – сплачений з їхнього доходу внесок надходить тільки до Пенсійного фонду України та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
У застосунку Дія з’явилося майже десяток нових сервісів.
Мешканці регіону можуть, зокрема, додати пенсійне посвідчення та англомовну версію своїх цифрових документів. Іноземці – отримати електронну посвідку на проживання.
«Попри те, що наша держава знаходиться у стані війни, нарощуємо темпи цифровізації. Відбулося велике оновлення застосунку Дія. З’явилися додаткові можливості для мешканців», – зазначив Іван Начовний.
Він додав, що нові сервіси вже пройшли бета-тестування і тепер працюють по всій Україні.
Зокрема, можна додати до застосунку пенсійні двох видів. Те, що видане за віком – підтягнеться автоматично. Мова про пластикове посвідчення нового зразка. У кого паперове, потрібно звернутися до найближчого відділу Пенсійного фонду та замінити документ. А вже після цього додати його до Дії.
Пенсійні з інвалідності та втрати годувальника можна завантажувати самостійно.
Серед нових послуг і є-посвідка на постійне та тимчасове проживання для іноземних громадян.
Багато років обговорень, створення петицій, неоднозначних реакцій щодо назви вулиці іменем Бандери.
Тепер рішення майже прийнято. Вулиця Шмідта у Дніпрі буде перейменована на вулицю Степана Бандери. Відповідний проект рішення опубліковано на сайті Дніпровської міської ради.
Крім того, у місті з'являться вулиці на честь Генерала Капустянського (вул. Холмогорська), Василя Сліпака (вул. Єрмолової), Петра Яцика (вул. Воронезька) та Квітки Цісик (вул. Гулі Корольової). Вулицю Казакова перейменують на честь американського астронавта Ніла Армстронга.