Вільногірськ. 10:10

+32°

Тиск: 746.2 mm
Вологість: 46.2 %

Різне

Оновлено перелік професій військовозобов'язаних жінок

Переглядів 364

Оновлено перелік професій військовозобов'язаних жінок: кого тепер будуть брати на облік

Нещодавно, у зв'язку з воєнним станом та війною в країні, було оновлено перелік професій військовозобов'язаних жінок.

Так на службу братимуть жінок-хіміків, метрологів, айтівців, інформаційників, перекладачів, кухарів, психологів та навіть астрономів.

З повним переліком професій та спеціальностей військовозобов'язаних жінок можна ознайомитися за посиланням. https://ips.ligazakon.net/document/Re37684

Оновлено перелік професій військовозобов'язаних жінок

Джерело Дніпро Обласний

Чоловіків не випустять

Переглядів 213

Чоловіків не випустять

Чоловіків не випустять: у Раді поки не бачать причин для відкриття кордонів

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на сайті Офісу президента зареєстрували багато петицій про зняття обмежень щодо виїзду чоловіків за кордон, дві з них набрали понад 27 тисяч голосів і отримали відповідь Володимира Зеленського.

Однак, незважаючи на гостроту і дискусійність, питання виїзду чоловіків призовного віку за кордон не вирішене, і немає впевненості, що воно буде вирішене найближчим часом.

Про це 17 серпня заявив народний депутат, член Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Джерело Дніпро Обласний

Резніков розповів, кого мобілізують в першу чергу

Переглядів 262

Резніков розповів, кого мобілізують в першу чергу

Резніков розповів, кого мобілізують в першу чергу

Збройні cили України наразі не потребують збільшення загальної кількості особового складу, мобілізації підлягають конкретні фахівці.

Міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю "Голосу Америки" розповів, що до лав української армії мобілізовано вже досить багато людей, наразі потрібні насамперед певні спеціалісти: оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи та ін.

Зокрема потрібні фахівці, які зможуть швидко опанувати складніші системи озброєння натовського стандарту, які зараз отримують Сили оборони.

Джерело Дніпро Обласний

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Переглядів 223

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Запрошуємо вас, 17 серпня 2022 року, з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 отримати від ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ:

- продуктові набори;

- гігієнічні набори.

Для отримання наборів необхідно надати усіх членів сім'ї документи ВПО (2022 року), паспорт, свідоцтво про народження дітей та довідку з номером, що видавалась у волонтерському центрі.

Під час видачі харчових наборів не працюватиме банк одягу.

Дякуємо за розуміння!!!

Джерело Вільногірська міська рада

Як дізнатись номер е-лікарняного?

Переглядів 277

Як дізнатись номер е-лікарняного?Як дізнатись номер е-лікарняного?

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.

Дізнатись номер е-лікарняного можна з повідомлення від Пенсійного фонду, яке надходить на мобільний номер застрахованої особи – SMS має надійти упродовж декількох хвилин після створення лікарняного.

Номер складається з трьох частин та 19 або більше знаків, враховуючи дефіси: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х. Він генерується у такому форматі: 1) номер випадку непрацездатності - 2) порядковий номер листка непрацездатності - 3) номер його версії.

Введіть цей номер у поле пошуку у вашому особистому кабінету на порталі електронних послуг ФССУ, аби дізнатись стан фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності або по вагітності та пологах: https://portal.fssu.gov.ua.

Як дізнатись номер е-лікарняного, якщо SMS від ПФУ не надійшло?

Інколи повідомлення із номером е-лікарняного може не надійти – це означає, що у вашому особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ не вказано мобільний номер телефону або ви не надали дозвіл на отримання повідомлень.

У такому випадку номер е-лікарняного можна дізнатись на порталі ПФУ, авторизувавшись у кабінеті: https://portal.pfu.gov.ua.

Також номер е-лікарняного можна уточнити у вашого роботодавця – лікарняні працівників доступні йому у власному кабінеті на порталі ПФУ.

Джерело Вільногірська міська рада

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Переглядів 276

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Запрошуємо вас, 15 серпня 2022 року, з 13.00 до 17.00 отримати від ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ:

- продуктові набори;

- гігієнічні набори.

Для отримання набору при собі необхідно мати документи ВПО (2022 року), паспорт та довідку з номером, що видавлась у волонтерському центрі.
Під час видачі харчових наборів не працюватиме банк одягу.
Дякуємо за розуміння!!!

Джерело Вільногірська міська рада

Чи оплачуються лікарняні, якщо хвороба чи травма настали внаслідок сп'яніння?

Переглядів 395

Чи оплачуються лікарняні, якщо хвороба чи травма настали внаслідок сп'яніння?Чи оплачуються лікарняні, якщо хвороба чи травма настали внаслідок сп'яніння?

Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.

Чи оплачуються лікарняні, якщо хвороба чи травма настали внаслідок сп’яніння?

  • Ні, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.
  • Відмовити у призначенні матеріального забезпечення працівнику, який захворів або травмувався через сп’яніння, має комісія із соціального страхування підприємства. Підставою для такого рішення буде відмітка про виявлене сп’яніння –  вона передбачена як в паперовому, так і електронному лікарняному. Її зробить лікуючий лікар після проведення необхідних досліджень (якщо для них будуть підстави) – за результатами буде визначено наявність в організмі пацієнта алкоголю (наркотичних засобів чи токсичних або отруйних речовин) та ступінь сп’яніння.
  • Відмітка про сп’яніння в е-лікарняному означає не лише факт виявлення алкоголю чи інших речовин в організмі людини, але й свідчить, що лікар встановив причинно-наслідковий зв’язок між сп’янінням і отриманими травмами (захворюванням).
  • Однак, оскільки електронний лікарняний створюється у перший день непрацездатності, на момент його формування ще можуть бути неготові результати відповідних досліджень. Тоді відмітка про сп’яніння може бути вказана лише в другому, чи навіть більш пізньому е-лікарняному, а первинний її не містить.
  • У такому разі необхідно орієнтуватись на номер страхового випадку – оплаті не підлягають усі лікарняні, видані в межах одного страхового випадку, навіть якщо відмітка про сп’яніння наявна лише в одному з них.
  • Номеру страхового випадку відповідають перші цифри загального номеру е-лікарняного до знаку дефісу. Докладніше про номер електронного лікарняного і його складові за посиланням.
  • Е-лікарняні стають готовими до сплати на восьмий день після дати свого закриття, тож навіть якщо позначка щодо сп’яніння з’явиться лише в другому лікарняному, комісія зможе призначити допомогу за первинним листком із врахуванням цієї інформації.
  • Зверніть увагу, сп’яніння є частою причиною травм і набутих захворювань. А серед працівників, які в стані сп’яніння приступають до роботи, спостерігається високий рівень смертельного травматизму. Навіть невисокий вміст алкоголю у крові, який не має явних зовнішніх ознак, викликає зменшення швидкості рухових реакцій, знижує працездатність і уважність, прискорює стомлюваність.

Нагадаємо, оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних та декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.

Джерело Вільногірська міська рада

<<

<

>

>>

Важливе