У нашу громаду знову надійшла сумна звістка від військових

Переглядів 61

Віталій Олександрович ВОРОБЙОВПАМ'ЯТАЄМО...

У нашу громаду знову надійшла сумна звістка від військових про загибель на передовій ще одного нашого земляка - Віталія Олександровича ВОРОБЙОВА... Ще одне життя і в ньому цілий світ.

Народився Віталій 04.02.1975 року в селі Лихівка П'ятихатського району. Закінчив Вільногірську середню школу  № 3. Після служби в армії вивчився на електрогазозварника.

Багато років трудової діяльності віддав виробництву. Завжди працював за фахом, ветеран праці філії "ВГМК" АТ "ОГХК". Зарекомендував себе як  висококласний спеціаліст, знавець своєї справи. Мав VI розряд, неодноразово перемагав у конкурсі на кращого молодого електрогазозварника комбінату.

Віталій завжди відзначався добродушним, оптимістичним характером на роботі і поза її межами. Був добропорядним сім'янином, а також відповідальним і гідним громадянином своєї держави.

У 2014 році пішов добровольцем на фронт, був учасником АТО. За першим дзвінком  з військомату пішов боронити батьківщину в 2022 році.

Віталій Олександрович ВОРОБЙОВ, старший сапер-гранатометник інженерно-саперного взводу однієї з військових частин ЗСУ, загинув 11 січня 2023 року під час виконання бойового завдання  неподалік населеного пункту Кліщїївка Бахмутського району Донецької області. Як тисячі наших славетних воїнів, він віддав життя за визволення України від окупантів, за її територіальну цілісність і суверенітет.

Низький уклін Герою і глибокі співчуття від усієї громади дружині Віталія Олександровича Тетяні Анатоліївні, всім його близьким, друзям, побратимам, колегам по роботі.

Прощання з воїном відбудеться у четвер, 19 січня, о 12:00 біля ПК і С "Металург" (у разі змін буде додаткове оголошення у соцмережах).  Поховають земляка на Алеї Слави міського цвинтаря.

Шановна громадо! Прошу вас взяти участь у церемонії прощання із нашим захисником.

Вічна світла пам'ять і царство небесне Віталію Олександровичу ВОРОБЙОВУ. Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код