Трагічна звістка надійшла у нашу громаду

Переглядів 43

Ростислав Леонідович ДЗЮБАПАМ'ЯТАЄМО...

Трагічна звістка надійшла у нашу громаду від командування однієї з військових частин ЗСУ: 13 грудня 2023 року відійшов у засвіти молодший сержант ЗСУ, вільногірець Ростислав Леонідович ДЗЮБА.

Ростислав народився 02 січня 1971 року у місті Вільногірськ. Навчався у середній школі №3. Після закінчення курсів ДТСААФ розпочав трудову діяльність автослюсарем на Вільногірському ГМК.

Два роки віддав армійській службі. Отримав звання молодшого сержанта.

Трудова біографія нашого земляка за різних часів пов'язана із ВГМК, підприємством "Азот" м. Кам'янське, приватними підприємствами "Гарант" і "Рассвет", ТОВ "Скляний Альянс", приватною діяльністю.

Широкомасштабна російська агресія вплинула на долі більшості громадян України. Ростислав Леонідович, як і тисячі співвітчизників, готовий був зробити свій особистий внесок у захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави. 11 грудня він прибув у розпорядження військової частини. Днями повинні були розпочатись навчання.
На жаль, 13 грудня 2023 року лікарі констатували смерть військовослужбовця в результаті захворювання.

Вільногірська громада висловлює щирі співчуття сестрі та синові покійного, його друзям та колишнім колегам по роботі.

Прощання із молодшим сержантом Ростиславом Леонідовичем ДЗЮБОЮ відбудеться у вівторок, 19 грудня, о 12:00 на площі перед ПКіС "Металург". Просимо жителів громади провести воїна в останню дорогу.

Поховають його на Алеї Слави міського кладовища.

Вічна і світла пам'ять землякові!

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код

Важливе