Безкоштовні оголошення купівлі/продажу та інше

Сьогодні у жалобі й Нікополь.

Переглядів 2

Сьогодні у жалобі й Нікополь.

Сьогодні у жалобі й Нікополь. Уже вдруге за цей місяць.

Місто сумує за трьома своїми мешканцями, чиї життя забрала російська атака. Ворожий безпілотник вбив 70-річного чоловіка та дві жінки 44 і 47 років.

Росія цілеспрямовано тероризує мирних людей. Це черговий воєнний злочин проти цивільного населення.

Уся Дніпропетровщина схиляє голову в скорботі за загиблими нікопольцями.

Співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваш біль.

Світла пам’ять усім невинним жертвам російської агресії.

Джерело Олександр Ганжа / Дніпропетровська ОДА (ОВА)


no robot