Ще одне молоде життя покладено на вівтар перемоги у цій клятій війні

Переглядів 72

Олександр Валерійович ЖЕЛТОНОГПАМ’ЯТАЄМО…

Високою ціною дається Україні свобода і воля. Зі скорботою в серцях ми проводжаємо у засвіти найкращих синів і доньок нашого народу. Ще одне молоде життя покладено на вівтар перемоги у цій клятій війні, у громаді ще одна осиротіла родина. На Донеччині загинув житель Вільногірська Олександр Валерійович ЖЕЛТОНОГ.

Народився Олександр у місті Вільногірськ 01 січня 1990 року. Навчався у середній школі №1, а потім здобував професію скловара в Західно-Дніпровському центрі професійно-технічної освіти.

По закінченню училища влаштувався на роботу в ТОВ «Скляний Альянс», де і працював до 2022 року.

Його знали як доброго сім’янина, гарного спеціаліста, добродушну товариську людину, завжди готову прийти на допомогу ближньому.

Коли у лютому 2022 року росія розпочала широкомасштабні військові дії проти України, Олександр Желтоног не залишився осторонь. 31 серпня І відділом Кам’янського РТЦК та СП Дніпропетровської області його призвано по мобілізації. Олександр, як гідний громадянин своєї держави, пішов боронити рідну землю. Служив сапером інженерно-саперного взводу мотопіхотного батальйону однієї з військових частин ЗСУ.

15 лютого 2023 року солдат Олександр Валерійович ЖЕЛТОНОГ загинув у бою під містом-фортецею Бахмут. Він залишився до кінця відданим військовій присязі на вірність Українському народові.

Глибокі щирі співчуття батькам Олександра, його дружині, маленькій дитині, сестрі. Два дядька Олександра зараз також на передовій. Хай береже їх Господь від ворожої смерті. Хай дасть сили цій родині пережити страшну втрату.

Низький уклін Герою, наша вдячність і вічна пам’ять!

Прощання з Олександром ЖЕЛТОНОГОМ відбудеться завтра, 21 лютого, об 11:00 біля ПК та С «Металург».

Поховають воїна на Алеї Слави міського кладовища.
Запрошую жителів громади взяти участь у церемонії прощання з полеглим і морально, духовно підтримати його родину в цей скорботний час.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код