Ракетні системи залпового вогню допоможуть наблизити нашу Перемогу.

Переглядів 50

Ракетні системи залпового вогню допоможуть наблизити нашу Перемогу.Ракетні системи залпового вогню допоможуть наблизити нашу Перемогу.

Нині Україна очікує від США офіційного рішення щодо постачання систем MLRS, яких потребує наша держава для захисту і звільнення своїх територій. Підтримати нас у протистоянні агресору шляхом надання відповідного озброєння закликав і прем‘єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Єдина позиція Заходу в питанні санкцій вже нанесла економіці рф суттєвого удару. Тепер така ж єдина позиція в питанні постачання зброї може суттєво змінити хід війни.

Завдяки сучасним системам залпового вогню Україні вдасться швидше звільнити окуповані території. В кремлі це вже розуміють, тому путінські пропагандисти протягом останніх днів здійняли ґвалт в медіа. Істерику влаштував недожурналіст соловйов, натякаючи на можливий ядерний удар. Мовляв, системи РСЗВ можуть бути використані Україною для обстрілів російських міст, що призведе до жертв серед цивільного населення. Тому рф готова до відповіді. Типовий контент для росТВ: збрешемо, залякаємо, «згодуємо» це аудиторії.

Насправді ж надання нам РСЗВ призведе до ще більших втрат армії рф у цій війні, яку вона розв’язала, і примусить країну-агресора погодитися на мирову угоду. На умовах України. Зброя – питання номер один.

До речі, сьогодні під час переговорів з Макроном та Шольцем путін заявив, що росія готова до відновлення діалогу з Україною. Це ж треба. Щойно на горизонті з‘явилися РСЗВ, так і діалог можна відновити.

Читайте між рядків ????

Передача Україні систем залпового вогню, дальність ураження яких 300 км, допоможе в наближенні миру, як би парадоксально це не звучало. Тому тримаємо кулаки.

рф програє.

Бо наш тил – це не лише мільйони свідомих, відданих, патріотичних українців. Наш тил – це весь Захід.

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

Коментарі


no robot код