На щиті повертається з війни ще один наш захисник

Переглядів 54

Денис Андрійович КОВАЛЕНКОПАМ'ЯТАЄМО...

Скорботна звістка надійшла у Вільногірську громаду: на щиті повертається з війни ще один наш захисник, вірний  син України Денис Андрійович КОВАЛЕНКО...

Денис народився 31 січня 1994 року у селі Нескучне Волноваського району Донецької області. Навчався у місцевій школі. Професію тракториста - машиніста широкого профілю здобув у Великоновосілківському професійно-технічному училищі. З юних років відзначався добродушним характером, завжди приходив на допомогу людям.

Розпочав свою трудову діяльність на одному з промислових підприємств міста Курахово. Напевне, як і вся наша молодь, будував плани на майбутнє.
Але війна перекреслила, змінила долю Дениса, не дала реалізувати його мрії.

З перших днів широкомасштабної російської агресії Денис Андрійович вступив у місцевий загін територіальної оборони. Події розвивалися швидко. Вже 05 березня його перевели у військову частину.

Мирна працьовита людина стала солдатом, захисником Українського народу.
Він брав участь у боях за Донецьку область. Рік воював на "нулі". Служив старшим стрільцем стрілецької роти однієї з військових частин Збройних Сил України.
14 грудня 2023 року, виконуючи бойове завдання, Денис загинув поблизу міста Красногорівка Покровського району Донецької області. До останнього подиху він залишився вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, притаманну українським воїнам.

Війна розпорядилася так, що зараз найрідніші Денисові  люди - мама і дядько, проживають у Вільногірській міській територіальній громаді, мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Від імені всіх мешканців громади висловлюємо глибокі співчуття їм з приводу загибелі Дениса, співчуття всім його друзям, колегам по роботі, жителям Великоновосілківської селищної громади, фронтовим побратимам.

Низький уклін мамі воїна  Світлані Миколаївні за гідне виховання сина, справжнього громадянина своєї держави.

Прощання з Денисом Андрійовичем КОВАЛЕНКОМ відбудеться у середу, 20 грудня, о 12:00 на площі перед ПКіС "Металург". Просимо жителів громади підтримати родину солдата у цей скорботний час і взяти участь у церемонії прощання. Поховають його на Алеї Слави нашого міського кладовища.

Вічна слава і світла пам'ять Герою, який віддав життя за всіх нас, за територіальну цілісність і суверенітет України!

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код

Важливе