20:15.Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 123 доба добігає кінця.

Переглядів 54

20:15.Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 123 доба добігає кінця.

Цілий день ворог гатив по Зеленодольській громаді, що у Криворізькому районі. Зі ствольної артилерії та «Ураганів» окупанти накривали і саме місто, і його прикордонні території.

Протягом дня двоє громадян звернулися до медиків з осколковими ураженнями. Людям надано необхідну допомогу, від шпиталізації вони відмовилися. Надвечір до лікарів звернувся третій постраждалий, життю чоловіка нічого не загрожує.

Ще двом – мамі з донькою – рятувальники допомогли вибратися з квартири, в якій через обстріл було деформовано вхідні двері.

Внаслідок ворожих атак в Зеленодольську сталася пожежа на території одного з дачних кооперативів. Окрім цього, пошкоджено декілька багатоповерхівок, будівлю ДЮСШ, пошти та будинку культури. В парковій зоні міста виявлено воронки та уламки від «Градів».

Протягом дня в області було декілька сигналів повітряної тривоги. На щастя, інші райони Дніпропетровщини ворожим атакам не піддалися.

Російська окупаційна армія – просто нелюди. Все, що вони вміють – це травмувати, руйнувати, знищувати. Обстрілювати житлові будинки, цивільні об‘єкти і воювати проти мирного населення.

Але Україна сильніша. Жодне зло не зможе зламати державу, яка знає, за що і за кого бореться.

Віримо в ЗСУ, віримо в Президента. Переможемо

20:15.Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 123 доба добігає кінця.

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

Коментарі


no robot код