20:10. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 297 доба добігає кінця.

Переглядів 57

20:10. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 297 доба добігає кінця.

Шодо безпекової ситуації на Дніпропетровщині.

Вдень російські окупаційні війська вдарили по території Марганецької громади у Нікопольському районі. На щастя, без серйозних наслідків. Люди неушкоджені.

В інших районах області протягом дня було тихо.

Щодо водопостачання. Наразі всі п‘ять водоканалів, які підпорядковуються обласній раді, працюють в штатному режимі. Люди з водою. Дякую комунальним службам за оперативність.

Найскладнішою залишається ситуація з електропостачанням саме в нашій області. Більшість громад Дніпропетровщини досі частково або повністю знеструмлені. Наразі енергетики поступово повертають живлення на об‘єкти критичної інфраструктури, це нині в пріоритеті.

Прошу громадян, в чиїх оселях досі немає світла після вчорашніх ракетних атак, поставитися до ситуації з розумінням. Важко, складно, нервово. Але маємо розуміти, що російські окупанти суттєво пошкодили енергосистему всієї України. Енергетики працюють цілодобово, за що вдячний кожному з них.

Щоби привести всі системи до ладу після вчорашніх ракетних ударів, знадобиться не один день. Відключення триватимуть, тому вкотре прошу вас бути готовими. Подбайте про запаси води, продуктів, ліхтариків, батарейок.

Пам‘ятайте, що в області працюють Пункти незламності, в яких можна зігрітися, зарядити гаджети.

Попри все – Дніпропетровщина вистоїть. Україна вистоїть. Темрява нас не зламає і не залякає.

Все буде

20:10. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 297 доба добігає кінця.

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

Коментарі


no robot код