20:05. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 153 доба добігає кінця.

Переглядів 46

20:05. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 153 доба добігає кінця.

20:05. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 153 доба добігає кінця.

Протягом дня ворог декілька разів бив по Криворізькому району.

З «Ураганів» вдарили по Новосеменівці, що в Апостолівській громаді, там пошкоджено лінію електропередач. Жертв, руйнувань немає.

Зі ствольної артилерії обстріляли територію Великої Костромки. Також пошкоджено електромережі і сталася пожежа – зайнялася суха трава на площі 2 га. Головне – люди всі цілі та неушкоджені.

Прилетіло і в межах населеного пункту Кошове в Широківській громаді. Без руйнувань і без постраждалих.

В інших районах Дніпропетровщини, зокрема у Нікопольському та Синельниківському, сьогодні було тихо. Втім я вкотре нагадую про правила безпеки: вмикається сирена – ви маєте бути в укритті, або дотримуватися правила двох стін. Ситуація навколо Дніпропетровщини залишається напруженою.

Окупанти продовжують обстрілювати населені пункти Херсонщини, які межують із Криворізьким районом. Але наші ЗСУ дають ворогу відсіч, окупаційні війська рф зазнають втрат.

За нас з вами, за нашу свободу зараз борються кращі з кращих. ЗСУ б’ють ворога що є сили. А сили в наших воїнів багато, бо тут – наш спільний дім і наша земля. Ми всі разом захищаємо своє. Тому віримо в українських захисників, в Президента, в те, що ми – незламні.

В нас все вийде. Попереду – Перемога

Мирного вечора і тихої ночі.

Джерело Микола Лукашук – голова ДОР

Коментарі


no robot код