Як жителям Дніпропетровщини отримати 450 грн на оплату комунальних послуг

Переглядів 99

Як жителям Дніпропетровщини отримати 450 грн на оплату комунальних послуг

Як жителям Дніпропетровщини отримати 450 грн на оплату комунальних послуг

Українці, які на безоплатній основі надають житло переселенцям, зможуть отримати виплату близько 450 грн на місяць – за кожну прийняту людину. Таке рішення Постановою від 19.03.2022 р. ухвалив Кабмін. Ці кошти призначені для компенсації витрат на комунальні послуги, у тому числі за електроенергію. Постачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») розповідає, як жителям області отримати грошову допомогу від держави.

За інформацією від Уряду, щоб надати своє житло внутрішньо переміщеним особам та одержати компенсацію, потрібно:

  • подати заяву про готовність прийняти у себе внутрішньо переміщених осіб до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або через веб-ресурс «Прихисток»;
  • не пізніше наступного дня з дати розміщення внутрішньо переміщених осіб подати відповідну заяву до органу місцевого самоврядування за місцем розташування житлового приміщення із зазначенням ПІБ кожної розміщеної людини разом із копіями документів, що посвідчують їхню особу;
  • не пізніше п'яти днів з дати закінчення звітного місяця подати заяву на отримання компенсації до органу місцевого самоврядування за місцем розташування житлового приміщення.

Кожного місяця, до 20-го числа, власники житла, які безкоштовно поселили у своїх домівках українців, отримуватимуть виплату з бюджету через органи місцевого самоврядування, зазначається на сайті Кабміну. Жителі Дніпропетровщини, які взяли участь у програмі, за кожного переселенця отримують 14,77 грн на день. За ці кошти можна сплатити рахунки за комунальні послуги. Так, розрахуватись за електроенергію можна:

  • у відділенні банку. Аби дізнатися суму до сплати, повідомте касиру особовий рахунок, адресу, ПІБ власника. Реквізити постачальника залишаються без змін. Їх також можна взяти із рахунків за попередні періоди.
  • через онлайн-сервіси YASNO. А саме - Особистий кабінет або Viber-бот YASNO-online. Крім цього, клієнти, чиї номери телефонів та електронні адреси є у базі постачальника, отримають електронні рахунки в email/ viber/ смс-повідомленні з посиланням для оплати.
  • через інші дистанційні сервіси. Тобто онлайн-банкінги (наприклад, Приват24, ПУМБ-online та ін.) або платіжні системи (Portmone, iPay тощо). При введенні особового рахунку буде автоматично відображена сума нарахувань за електроенергію.

«Згуртованість та спільна підтримка мають велике значення у нинішні часи. Тому ми підтримуємо Уряд у впровадженні програми, яка дозволяє одним жителям – отримати житло безкоштовно, а іншим – покрити витрати на комунальні послуги, враховуючи електроенергію. У свою чергу, сплатити рахунок за світло можна кількома способами, будь-де і у будь-який час, використовуючи смартфон», — відзначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код