Ситуація в громаді станом на 11:15 17 грудня 2022 року

Переглядів 125

Ситуація в громаді станом на 11:15 17 грудня 2022 року

Шановна громадо!

Ситуація з енергопостачанням у нашій громаді, як і в області в цілому, складна, але робиться все для її покращення. Енергетиками вживаються для цього всі необхідні заходи.

На цей час відновлено електропостачання у частині міста від вулиці Степової до бульвару Миру. За інформацією енергетиків, проводяться аварійні роботи в енергосистемі, які дозволять в результаті відновити подачу енергії у житлові будинки, що розташовані від бульвару Миру до залізничного вокзалу.

Централізоване водопостачання в місті відновлено.

Сьогодні зранку відбулось ще одне засідання комісії з питань ТЕБ та НС за участі керівників закладів освіти, сфери охорони здоров'я та органів місцевого самоврядування. Опрацьовано питання порядку роботи модульних котелень та бюджетних установ, які отримують від них тепло, зливу води з внутрішньобудинкових мереж водо- та теплопостачання в умовах блекауту і різкого зниження температури повітря. Це стосується насамперед збереження обладнання і його  дієспособності у подальшому.

До уваги всіх! У вихідні дні продовжують працювати наші "Пункти незламності", адже частина міста і частина сіл Дмитрівського старостинського округу все ще без електрики.
Вище, в інформації від 16.12.2022, ви можете ознайомитись ще раз із адресами цих пунктів.

Ситуація з електро- та водопостачанням на постійному моєму контролі. Тримаємося, набираємося терпіння, ставимося до реалій з розумінням. Всі служби працюють у посиленому режимі.

Міський голова Володимир Василенко

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі

>>>
А район автостанции это до бульвара или нет? Напруги нет с 8 утра пятницы

no robot код