Розломи долаємо разом в українському стилі

Переглядів 54

Розломи долаємо разом в українському стиліШановна громадо!

30 червня 2023 року з 11:00 до 17.00 на площі перед КЗ «СК «Аванґард» у м.Вільногірськ планується проведення благодійного заходу «Розломи долаємо разом в українському стилі», мета якого – подальше інтегрування внутрішньо переміщених осіб у Вільногірську міську територіальну громаду, пропагування українських традицій та звичаїв, розширення благодійної діяльності громадських організацій та волонтерського руху у нашій громаді.

У ході заходу планується проведення майстер-класів зі створення оберегів та інших предметів декоративно-вжиткового мистецтва, приготування та частування присутніх стравами української кухні. Організатором виступає Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» та наші місцеві волонтери із числа ВПО.

Це благодійний захід, у ході якого плануємо збір коштів на закупівлю канцелярських товарів та іншого шкільного приладдя для дітей із числа ВПО та із сімей загиблих воїнів.
Шановні жителі! Кожний з вас може не лише відвідати захід, а й долучитися до майстер-класів та приготування страв. За бажанням вдягайте свої вишиванки.

Чекаємо на вас!

Спілка волонтерів Вільногірська БФ «БО «Карітас Кам’янське»

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код