Ворог не може зайти до Дніпропетровської області, обстрілює громади здалека

Переглядів 65

Ворог не може зайти до Дніпропетровської області, обстрілює громади здалека

Останній тиждень агресор частіше обстрілює громади Криворізького району. Ворог б’є з великої відстані. Рубежі регіону надійно захищені, наголосив голова обласної ради, заступник голови Ради оборони області Микола Лукашук.

«За останній тиждень спостерігаємо збільшення кількості обстрілів Криворізького району – Зеленодольської, Широківської, Апостолівської громад. Ворог б’є з мінометів, ствольної артилерії, «Градів». Обстрілює з великої відстані. Зайти на територію області не може. Регіон надійно захищений», – сказав Микола Лукашук.

Він додав – Мінреінтеграції внесло до переліку громад, які постраждали від збройної агресії, Великомихайлівську громаду Синельниківського району.

«Такі громади є ще й у Криворізькому районі – Широківська та Зеленодольська. Що це дає для мешканців? Люди, будинки яких постраждали від обстрілів або які переїхали з громади, можуть отримати від держави додаткові виплати – від 2 до 3 тис грн», – наголосив Микола Лукашук.

В області вже знешкодили більше 2 тис вибухонебезпечних предметів. Найбільше – у Криворізькому районі.

«Служба ДСНС, а це також наші герої, зробила за весь період війни 119 виїздів. І це не враховуючи військових саперів та саперів Нацполіції», – наголосив Микола Лукашук.

Та додав, що не можна торкатися підозрілих предметів. Побачивши такий, слід одразу викликати рятувальників або поліцію.

Джерело Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Коментарі


no robot код