Шановні земляки! Отримали знову сумну звістку від військових.

Переглядів 59

Вадим Віталійович БОЙКОВільногірська міська територіальна громада втратила ще одного свого жителя, гідного громадянина держави – Вадима Віталійовича БОЙКА.

Народився Вадим 23 січня 1964 року у місті Вільногірськ. Навчався у середній школі №2, а потім – у Дніпропетровському гірничому інституті (зараз НТУ «Дніпровська політехніка»). За фахом – інженер.

Вадим Віталійович працював на ТЕЦ Вільногірського ГМК, потім – в енергоцеху філії «ВГМК» АТ «ОГХК». Зарекомендував себе висококласним фахівцем, користувався певним авторитетом серед колег по роботі.

Був гарним батьком двох доньок, люблячим і лагідним дідусем для трьох онучок.

З початком широкомасштабної російської агресії 15 березня 2022 року його призвано Кам’янським РТЦК та СП у лави ЗСУ по мобілізації.

Старший лейтенант Вадим Віталійович БОЙКО командував взводом стрілецької роти однієї з військових частин Збройних Сил України.

07 січня 2023 року він героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність України, її незалежність і суверенітет. Його земне життя обірвалося в районі населеного пункту Вербове Дніпропетровської області. Але через покоління, через роки він житиме у нашій пам’яті як один із справжніх Героїв цієї визвольної для нашого народу війни.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним Вадима Віталійовича БОЙКА, його друзям, колегам по роботі, бойовим побратимам.

Прощання із загиблим відбудеться у п’ятницю, 13 січня. Час зараз уточнюється і буде окреме оголошення. Поховають Вадима Віталійовича на Алеї Слави міського кладовища.

Просимо долучитися жителів громади до церемонії прощання і підтримати морально родину земляка.

Світла пам’ять і вічна слава Герою!

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі

>>>
Шановна громадо! Прощання з Вадимом Віталійовичем Бойком відбудеться у п’ятницю, 13 січня, біля ПК і С «Металург» о 13:00. Просимо взяти участь у церемонії і вшанувати пам’ять загиблого.

no robot код