Наша громада знову в скорботі

Переглядів 58

Євген Леонідович ГОЛОВІНПам'ятаємо...

04 жовтня під час виконання бойового завдання на передовій загинув вільногірець Євген Леонідович ГОЛОВІН, солдат, командир кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальону однієї з військових частин ЗСУ.

Євген народився 24 січня 1976 року в селищі Октябрьське Красногвардійського району Автономної республіки Крим. Згодом родина Головіних переїхала у Вільногірськ. Євген навчався у Вільногірській середній школі #4, а потім у вечірній. Їздив на заробітки, працював у ТОВ  "Вільногірське скло", на філії "ВГМК" АТ "ОГХК", у ТОВ "Мотронівський ГЗК".

Розпочалась широкомасштабна збройна агресія росії проти України. 16 лютого 2023 року він був призваний на військову службу першим відділом Кам'янського РТЦК та СП Дніпропетровської області. Як і тисячі наших співітчизників, Євген став на захист рідної землі.

Виявивши стійкість та мужність під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, він загинув в бою в районі населеного пункту Кучерів Яр Донецької області.

Як гідний син своєї країни, Євген Леонідович до останньої хвилини життя був вірним військовій присязі.

У нього залишилась мати та дві доньки.

Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, колегам по роботі, побратимам Євгена. Низький уклін матері Воїна Світлані Кузьмівні.

Пам'ять про нього житиме у віках.

Прощання із солдатом відбудеться завтра, 10 жовтня, о 12:00 на площі перед ПКіС "Металург". Давайте підтримаємо рідних загиблого і віддамо данину поваги і вдячності землякові.

Поховають Євгена Леонідовича ГОЛОВІНА на Алеї Слави міського кладовища.

Вічна слава Героєві!

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код

Важливе