Внутрішньо переміщені особи Вільногірської громади можуть отримати 1500$ на відкриття власної справи

Переглядів 47

Внутрішньо переміщені особи Вільногірської громади можуть отримати 1500$ на відкриття власної справиВнутрішньо переміщені особи Вільногірської громади можуть отримати 1500$ на відкриття власної справи

В рамках Програми підтримки економічної стійкості України ВПО, які проживають у Дніпропетровської області мають можливість отримати фінансову допомогу для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи.

Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 1500$ у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Остаточна сума залежатиме від типу бізнесу та фінансових потреб конкретного учасника/ці програми.

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть ВПО, які знаходяться у Дніпропетровській області та планують підвищити свій дохід за допомогою підприємницької діяльності.

Для участі в проєкті потрібно зареєструватися та заповнити заявку https://uerp.mercycorps.org/auth/login.

Відбір учасників/ць здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими критеріями:

  • чітка аргументація необхідності отримання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми;
  • життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї;
  • спроможність учасника/ці реалізувати запропоновану бізнес-ідею;
  • розуміння свого ринку збуту та клієнтського потоку;
  • досвід ведення бізнесу;

Наразі Дніпропетровська область є одним із лідерів по кількості внутрішньо переміщених осіб, яка вже прихистила понад 450 тис. ВПО. Через це створення умов та можливостей для самозайнятості та самозабезпечення людей на нових місцях проживання є вкрай важливими.

«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах», – говорить директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.

Проєкт реалізується ГО «Центр зайнятості Вільних людей» в рамках  Програми підтримки економічної стійкості України  міжнародної організації Mercy Corps  за фінансової підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Контакти для зв`язку +38097 460 10 48 info@czvl.com.ua

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код