Вітання міського голови Володимира Василенка з Днем міста та Днем молоді!!!

Переглядів 58

Вітання міського голови Володимира Василенка з Днем міста та Днем молоді!!!

Шановні жителі та гості нашої громади!

67 років тому на цих багатих і родючих українських землях було закладено першу цеглину Вільногірська. За роки розвитку міста велика кількість людей різних національностей, професій, вікових категорій зробила вагомий особистий внесок в його розбудову, в розбудову гірничо-металургійного комбінату, міської інфраструктури, всіх сфер діяльності та зайнятості. Вдячність нашим ветеранам праці, активним членам громади, всім старшим поколінням за досвід, за наполегливу самовіддану працю на благо суспільства.

Зараз Вільногірськ – центр міської територіальної громади, невелике, але відоме в Україні та поза її межами промислове місто.

В умовах війни жителі Вільногірська не лише підтримують економіку країни своєю працею, а й воюють за її незалежність і цілісність, долучаються до потужного волонтерського руху, відстоюють гідність країни на вітчизняній і міжнародній спортивній арені, у сферах науки, культури, мистецтва.

До життя громади долучаються і наші гості із числа внутрішньо переміщених осіб. Вдячність всім вам.

Від щирого серця вітаю всіх з Днем міста і бажаю нашої впевненої перемоги, повернення додому наших Героїв, синього мирного неба над головами, благополуччя, міцного здоров’я та невичерпної енергії для добрих справ.

Сьогодні Україна відзначає і День молоді.

Вітаю наші юні покоління, всіх, хто не старіє серцем і душею.
Хай збуваються всі ваші добрі мрії і втілюються цікаві і важливі проєкти.
Зі святами вас, шановні.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО

Джерело Вільногірська міська рада

Коментарі


no robot код