Вільногірськ. 01:05

+16°

Тиск: 746.5 mm
Вологість: 51.4 %

Довідкова інформація

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

Переглядів 371

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на ГідіДля Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Їх шлях продовжили воїни АТО/ООС, Захисники та Захисниці, які зараз виборюють наше право жити вільно на власній землі. Бути відкритими, бути освіченими, бути українцями! Ми завжди пам'ятатимемо й шануватимемо своїх Героїв.

Сьогодні ділимося добіркою з Гіду державних послуг, якими можуть скористатися постраждалі учасники Революції Гідності, ветерани, учасники бойових дій та члени їхніх сімей.

Щодо змін у наданні житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

Переглядів 150

Щодо змін у наданні житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» з 1 жовтня 2022 року змінено механізм призначення та виплат житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання побутового палива і скрапленого газу.

Відповідно до змін призначення житлових субсидій та пільг здійснюється:

 • до 30 листопада 2022 р. включно - структурними підрозділами з питань соціального захисту населення;
 • починаючи з 1 грудня 2022 р. - органами Пенсійного фонду України.

Заяви про призначення та надання житлової субсидії за формою згідно з додатком 1 (далі - заява) з необхідними документами та/або відомостями приймаються від громадян:

 • структурними підрозділами з питань соціального захисту населення — до 30 листопада 2022 р. включно в електронній формі (через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики України, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний вебпортал електронних послуг (далі - Портал Дія);
 • органами Пенсійного фонду України починаючи з 1 грудня
  2022 р., у тому числі у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України,  мобільний додаток Пенсійного фонду України, засобами Порталу Дія).

Із січня 2023 р. пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються виключно у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.

Постановою розширено перелік категорій, які можуть претендувати на отримання субсидії. Зокрема, звертатись за призначенням субсидії можуть:

 • домогосподарства в складі, яких є особи, що мають у власності два  житлових приміщень в місті, право власності на одне з яких набуто шляхом успадкування і жодне із них не здається в оренду;
 • домогосподарства в складі, яких є особи, в яких відсутні доходи, і які перебували  у період дії воєнного стану за кордоном понад 60 днів.

Звертаємо увагу, що тим, хто отримував субсидії у неопалювальний  період подавати нові заяви не треба. Таким домогосподарствам буде здійснений автоматичний перерахунок.

Натомість особи, які будуть звертатися за субсидією вперше, та особи, в яких відбулися зміни у домогосподарстві, мають подати новий пакет документів до уповноваженої особи за місцем проживання чи посадової особи центру надання адміністративних послуг або через Портал Дія.

Починаючи з 1 грудня 2022 року звертатися за оформленням житлових субсидій та пільг слід до органів Пенсійного фонду України. Тобто, подавати заяви можна у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.При цьому залишається можливість звернення громадян з цих питань до органів соціального захисту населення, Центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.

Начальник ВІПОПКН УСЗН ДСГП Світлана ВЕРГУН

Джерело Вільногірська міська рада

До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

Переглядів 483

До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

Враховуючи активізацію ракетних обстрілів з боку російської федерації та реальну загрозу життю населення громади, з 11 жовтня 2022 року тривалість сигналу "Увага! Повітряна тривога!" безперервна.

Сирена звучить до сигналу "Відбій повітряної тривоги".

Не наражайте себе на небезпеку.

Дотримуйтесь норм та обмежень правового режиму воєнного стану, рекомендованих правил безпеки.

Використовуйте найпростіші укриття.

Не забувайте про правило "двох стін".

Джерело Вільногірська міська рада

ПФУ інформує. Компенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скільки

Переглядів 174

ПФУ інформує. Компенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скількиКомпенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скільки

Торік Кабінетом Міністрів України було анонсовано, що у 2022 році з жовтня 70-річні пенсіонери почнуть отримувати компенсаційні доплати до пенсій по аналогії, як отримують 75-річні та 80-річні пенсіонери. Чи дійсно у жовтні названа категорія пенсіонерів отримає такі доплати? Чи, може, через війну скасовані доплати?

Одразу заспокою пенсіонерів — Урядом та Пенсійним фондом України виконуються усі заплановані виплати підвищень, доплат та надбавок до пенсій, незважаючи на воєнний стан в країні.

Особам у віці від 70 до 75 років, у яких розмір щомісячної пенсійної виплати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, є меншим від розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні за 2020 рік (10340,35 грн), з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, з 01 жовтня 2022 року проводитиметься щомісячна компенсаційна виплата у розмірі до 300 гривень.

Наприклад:

 1. Пенсіонер віком 71 рік отримує пенсію 3460 грн. Компенсаційна виплата становитиме 300 грн, тому що його пенсійна виплата менша за 10340,35 грн (розмір середньої заробітної плати (доходу) в Україні за 2020 рік).
 2. Пенсіонер віком 70 років отримує пенсію 10140 грн. Компенсаційна виплата становитиме 200,35 грн (сума доплати і пенсії не перевищує розмір середньої заробітної плати (доходу) в Україні за 2020 рік).

Компенсаційну виплату отримають пенсіонери незалежно від факту працевлаштування.

Держпослуги на Гіді, що необхідні для захисту інтелектуальної власності

Переглядів 186

Держпослуги на Гіді, що необхідні для захисту інтелектуальної власностіДержпослуги на Гіді, що необхідні для захисту інтелектуальної власності

Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності.

 

Авторське право 

Суміжні права

Винаходи та корисні моделі

Знаки для товарів і послуг

Джерело Вільногірська міська рада

Як сплатити за газ новому постачальнику?

Переглядів 290

Як сплатити за газ новому постачальнику?

Як сплатити за газ новому постачальнику? Де дізнатися номер свого особистого рахунку? Куди звертатися, якщо залишилась переплата?

Із травня у мешканців області змінився постачальник газу. Перехід відбувся автоматично.

Нині споживачі отримують газ за фіксованою ціною – 7,96 грн/м3. Вона діятиме щонайменше до 1 травня 2023-го. Усі попередні пільги, які були у мешканців, новий постачальник зберіг.

Сплатити за газ можна – через платіжні термінали самообслуговування, у відділеннях банку, Укрпошти чи «Нової пошти».

Онлайн – в особистому кабінеті споживача тут. У чат-ботах GASUA у Viber та Telegram, NaftogazGasSupply у месенджері Facebook.

Якщо є питання про залишки переплат, нараховані суми пільг та субсидій – слід звернутися до попереднього постачальника.

Дізнатися новий номер особистого рахунку можна у чат-ботах, на сайті «Нафтогазу», за номерами контакт-центру. Або на квитанції, яку доставить Укрпошта.

Питання – за телефонами: 066-300-2-888, 098-300-2-888, 093-300-2-888. Або на пошту client@gas.ua.

Джерело Вільногірська міська рада

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Переглядів 556

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війниДобірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче.

Шлюб

Народження дитини


Усиновлення, опіка та піклування

Джерело Вільногірська міська рада

Показання квартирних приладів обліку холодної води

Переглядів 665

Показання квартирних приладів обліку холодної води знімаються споживачем в останній день розрахункового періоду та надаються виконавцеві у строк з 01 по 05 число кожного місяця наступного за розрахунковим, крім вихідних та святкових днів,

 • по телефону 0686309011, 0506157933,
 • через Кабінет Споживача (volnogorsk.gkh.in.ua),
 • через скриньки за адресами вул. Молодіжна, 53,
 • у виконкомі,
 • на прохідних ВГМК та ТОВ «Склянний Альянс»,
 • ЦНАП по вул. Центральна, 18,
 • в магазині «Тисяча дрібниць» по вул. Центральна, 57,
 • в холі поліклініки по вул. ім. Ю.М. Устенка, 19
 • через чат-бот GKH.IN.UA Telegram.

КП «Жилсервіс»

<<

<

>

>>