Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП.
Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога.
Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді.
За інформацією керівництва філії “ВГМК”, компанії - постачальника води на місто, 30 серпня 2022 року з 9-00 до 12-00 призупиняється подача води на місто у зв'язку з ремонтними роботами
Потреба є у всіх групах, зазначила генеральна директорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.
«Від самого початку війни донори активно відгукуються на заклики здати кров. Допомагають рятувати життя не лише тяжкохворим, а й пораненим. Нині знову маємо поповнити наші запаси. Потрібна кров всіх груп та резусів» – сказала Антоніна Сердюк.
Стати донором може повнолітня людина вагою від 50 кг, яка не має медичних протипоказань. До пункту здачі крові слід взяти паспорт та ідентифікаційний код.
Станом на 08:00 22 серпня 2022 року Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки
Періодичні обстріли ЗАЕС російськими військами з РСЗВ спричинили серйозний ризик для безпечного функціонування станції.
5 серпня внаслідок атаки російських військових на Запорізьку АЕС на одному з енергоблоків спрацював аварійний захист – і один із трьох працюючих енергоблоків тепер відключений. Під час обстрілів серйозно пошкоджені азотно-киснева станція, об‘єднаний допоміжний корпус. Залишаються ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин, високою є і пожежна небезпека.
6 серпня через обстріл загарбниками ЗАЕС пошкоджено три датчики радіаційного моніторингу навколо майданчика ССВЯП ЗАЕС.
11 серпня окупанти обстріляли пожежну частину, розташовану за територією ЗАЕС і призначену для її захисту від пожеж та їх гасіння у разі надзвичайних ситуацій на станції.