Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 02 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Земля в небезпеці: вчені заявили про наближення всесвітнього потопу

Дослідники з Ірландії і Сполучених Штатів б'ють на сполох - за їхніми висновками, зовсім скоро рівень води в Світовому океані почне стрімко підвищуватися, і за короткий час під воду повністю підуть Каїр, Венеція і Лондон. Як повідомляє replyua.net, вчені вирахували приблизну дату всесвітнього потопу.

За їхніми прогнозами, рівень води в Світовому океані катастрофічно підвищиться через кілька століть, проте вже зараз під загрозою підтоплення перебувають багато прибережних міст. Дослідження вчених було опубліковане в провідних наукових виданнях світу. Вчені встановили, що температура поверхні Світового океану збігалася з сучасними температурами приблизно 120 тисяч років тому, коли на Землі панував останній міжльодовиковий період. У той час рівень води в Світовому океані був на 6-9 метрів вище, ніж зараз. Також фахівці порівняли швидкість підвищення температури на планеті і швидкість підвищення рівня води в океані.

Згідно з цими прогнозами, через кілька століть всі прибережні зони будуть затоплені, і мова йде про десятки найбільших мегаполісів. До своїх висновків експерти дійшли, порівнявши наявні дані про температуру і рівень Світового океану в міжльодовиковий період з їх сучасними значеннями. Підвищення води може призвести до загибелі мільйонів людей.

 

Джерело

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right