Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Записаний в ДНК шкідливий код здатний скомпрометувати комп'ютер

cce9fda7a1bd3ff17663caabea35c55b.png

Вченим вдалося впровадити шкідливий код в молекулу штучної ДНК.

Група вчених з Вашингтонського університету (Сіетл, США) довели можливість компрометації комп'ютерної системи за допомогою молекули штучної ДНК, в яку впроваджений шкідливий код. Механізм дії «заражених» ДНК грунтується на тому, що будь-який код, який обробляє комп'ютер, потенційно може отримати контроль над пристроєм.

На даний момент, підкреслюють вчені, немає відомостей про атаки на системи транскрипції і аналізу ДНК. Однак в ході дослідження фахівці виявили ряд вразливостей в використовуваному для цих процесів відкритому програмному забезпеченні, які могли б надати зловмисникам доступ до комп'ютерної системи, в тому числі до інтелектуальної власності, персональної інформації або результатами аналізу ДНК.

Методом проб і помилок вченим вдалося впровадити шкідливий код (подібний комп'ютерного хробака) в штучну ДНК. Для успішної атаки фахівцям довелося трохи схитрувати - замість того, щоб скористатися знайденими уразливими в відкритому програмному забезпеченні, вони модифікували вихідний код програми для аналізу ДНК, представивши свою вразливість. Таким чином, при обробці програмою «шкідливих» ділянок генетичної ланцюжка експлоїт зміг отримати доступ до комп'ютера.

Поки ризик подібних атак невеликий. Однак вчені побоюються, що в майбутньому хакери зможуть використовувати «шкідливі» ДНК для доступу до університетських комп'ютерів або крадіжки (або модифікування) інформації з поліцейських лабораторій.

 

Джерело http://www.securitylab.ru

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Источник: ru.exchange-rates.org

Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/