Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 06 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

За фейкові  новини в соцмережах введуть штраф

На цьому тижні уряд Німеччини проголосувало за ведення спеціальних штрафів за публікацію завідомо неправдивих новин і розпалювання ненависті в соціальних мережах. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з текстом законопроекту, на видалення неналежної інформації у адміністрації соціальних мереж буде всього 24 години. По закінченню цього терміну компанії будуть оштрафовані на 50 мільйонів євро. Окремі санкції призначені і для топ-менеджерів компанії - до 5 мільйонів євро.

Дія законопроекту поширюється також на всі повідомлення із закликами до тероризму і дитячою порнографією.
Фахівці вважають, що якщо законопроект буде прийнятий в такому вигляді в наступному читанні, то умови роботи соціальних мереж в Німеччині стануть найжорсткішими у всьому світі.

В уряді пояснили, що подібні заходи були вимушеними, оскільки вони вже кілька разів зверталися до представництв компаній з проханням оперативніше реагувати на публікується на їхньому сайті контент. Однак до сих пір вони так і не отримали належних результатів. У свою чергу прийняття законопроекту зобов'яже адміністрацію сайту ретельніше стежити за всіма новинами. Відзначимо, що законопроект спрямований на боротьбу зі злочинністю на грунті ненависті і кримінальних злочинів, яка часто розгоряється на подібних платформах.

 

Джерело

Просмотров: 10


Комментарии

Имя:

code Код:

right