Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Windows 10 пропонує оновитися і перевірити настройки конфіденційності

ib_480838_1498889981_ac64cbc102c28d5cae2a45046052eb16_story_mini_oszone.jpgКонфіденційність в системі Windows 10 з першого дня її появи була суперечливим питанням. Телеметрія багатьма розглядається як шпигунство за користувачами. Нещодавно французький регулятор повідомив, що Microsoft задовольнила вимоги і вдвічі зменшила збір даних.

Раніше в цьому році компанія запустила панель конфіденційності, де користувачеві пропонується більший контроль над своїми даними в Windows 10. З огляду на постійно зростаючої загрози з боку додатків-здирників і крадіжок даних компанія відтепер постійно нагадує про необхідність перевіряти настройки конфіденційності.

З початку липня Microsoft почала розсилати повідомлення користувачам, що не оновилися до Windows 10 Creators Update. У цих повідомленнях пропонується перевірити настройки конфіденційності, що нагадує повідомлення від програми Get Windows 10. Можна буде відхилити повідомлення до п'яти разів, після чого фінальне повідомлення попросить підтвердити налаштування. Розробники стверджують, що на це буде потрібно всього кілька секунд.

Microsoft запевняє, що користувачів не будуть насильно оновлювати до Creators Update після підтвердження налаштувань конфіденційності, навіть якщо комп'ютер буде визнаний придатним для поновлення. Якщо ж пристрій працює на системі, підтримка якої припинена, користувачі будуть отримувати повідомлення про необхідність оновитися до останньої версії, на даний момент це Creators Update. Зараз припинена підтримка оригінальної версії Windows 10 1507 редакцій Home / Pro / Education / Enterprise. Щодо частоти появи подібних пропозицій компанія не говорить

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right