Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 21 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Windows 10 блокує невідомі загрози за 10 секунд

ib_486418_index.jpgЗахисник Windows в останніх версіях Windows 10 став значно більш функціональним. Поки виробники сторонніх антивірусів засуджують Microsoft за його включення до складу системи і скаржаться в антимонопольні органи, виробник продовжує розхвалювати його можливості. На цьому тижні був опублікований аналіз роботи антивіруса, де розповідається про метод блокування невідомих шкідливих програм.

Microsoft пише, що у Windows 10 йде 10 секунд на аналіз файлу, який може містити новий шкідливий код. Далі спрацьовує захист не тільки на даній системі, а й у всіх користувачів захисника Windows. Швидко і ефективно зреагувати на загрозу допомагають хмарні технології. Одночасно з аналізом файлів ведеться моніторинг шкідливого поведінки в системах.


microsoft-explains-how-its-antivirus-blocks-unknown-malware-in-just-10-seconds-517049-2.jpg
Коли виявляється підозрілий файл, запит про нього відправляється в хмару. Якщо файл невідомий, сервер вимагає його зразок для перевірки. У справу вступають класифікатори з механізмом машинного навчання. В хмарі генерується підпис, яка відправляється клієнтові. Windows 10 блокує файл і повідомляє про це в хмару, щоб захистити інших користувачів. На все це йде не більше 10 секунд, в додатку Параметри повинен бути включений хмарний аналіз. Адміністратори можуть налаштувати захисник Windows так, щоб дати йому одну хвилину на ще більш глибокий аналіз із застосуванням додаткових методів виявлення шкідливих додатків.

Природно, все це доступно тільки на останній версії Windows 10 Creators Update. У вихідному восени оновленні Windows 10 Fall Creators Update очікується подальше удосконалення вбудованого антивіруса.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right