Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 29 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

WikiLeaks озвучив дані про новий вражаючим системи Apple вірус

Інженери WikiLeaks повідомили про вражаючий гаджети Apple вірус. Відбувається моніторинг контактів користувача, відстеження інтернет-з'єднань, вивчаються каталоги з вкладеними в них файлами, що мають конфіденційну інформацію.

e27fe8381779376e7c1819d5ea17cdc2.jpg
В інтернеті, на сайті WikiLeaks розміщено інформацію про новий вірус, що вражає операційні системи пристроїв корпорації Apple, мова йде про смартфони, фаблет і планшетах. На думку експертів, шкідливий елемент вкрай небезпечний, так як не вимагає активації в ручному режимі. В інформаційному повідомленні інженери вказують на той важливий аспект, що вірус неможливо відстежити спеціальними програмами, призначених для боротьби з шкідливими речовинами. Хакерський продукт має кінцевою метою повний контроль над девайсами Apple. Шкідлива програма отримала назву Aeris, функціонально вона працює, як структурована команда управління.
Фахівці відзначають, що вірусу не потрібно участь людини для активізації. Шкідливі файли потрапляють в електронний пристрій, розпаковуються і починають діяти.

 

Джерело: https://newsyou.info

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right