Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 август 2017

icon comment 0 Комментариев

WikiLeaks опублікував інструмент ЦРУ для перехоплення потокового відео

ib_493473_9aa91634f84d5bd111a536363c5eacda.jpegУ четвер, 10 серпня, в рамках проекту Vault 7 портал WikiLeaks опублікував чергову порцію матеріалів, викрадених у ЦРУ США. Документ під назвою CouchPotato описує інструмент для віддаленого перехоплення в режимі реального часу потокового відео RTSP / H.264.

CouchPotato дозволяє збирати як потокове відео в форматі AVI, так і окремі кадри у вигляді статичних JPG-зображень. Інструмент працює непомітно для жертви і не залишає на системі ніяких слідів, оскільки в ньому реалізована підтримка завантажувача ICE v3 «Fire and Collect».

З оприлюдненого документа не зрозуміло, яким чином хакери ЦРУ проникають в яких атакували мережі до того, як перехоплювати відеотрансляції. До теперішнього часу WikiLeaks опублікувала вже цілий ряд різних хакерських інструментів спецслужби, і не виключено, що CouchPotato використовується в парі з деякими з них.

Потоковий протокол реального часу (Real Time Streaming Protocol, RTSP) - прикладний протокол для використання в системах, що працюють з мультимедійними даними. Дозволяє дистанційно керувати потоком даних з сервера, надаючи можливість виконання команд, (запуск, припинення та зупинення мовлення), а також доступ за часом до розташованих на сервері файлів.

ICE v3 «Fire and Collect» - техніка виконання коду в пам'яті, що дозволяє запускати шкідливий код без запису на диск.

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right