Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 27 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Влада Німеччини ініціюють відгук 12 мільйонів дизельних машин

Міністерство транспорту Німеччини збирається змусити автовиробників провести в країні масове відкликання автомобілів з дизельними моторами, який може торкнутися близько 12 млн машин. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє Automotive News.

Дана міра пов'язана з так званим «дизельним скандалом» навколо концерну Volkswagen, а також з бажанням влади скоротити нинішній рівень шкідливих викидів в Німеччині приблизно на чверть.

Регулюючі органи попросять автовиробників внести необхідні програмні оновлення в електронні блоки управління дизельними моторами. За попередніми даними, сервісна кампанія обійдеться в суму від 1,5 до 2,5 млрд євро. Влада зажадає від представників автомобільної індустрії розробити план вирішення даної проблеми до парламентських виборів в Німеччині, які відбудуться 24 вересня цього року.

Раніше стало відомо, що уряд німецького Мюнхена обговорює можливість заборони на експлуатацію дизельних автомобілів в місті. Причиною можливого введення таких санкцій є різке зростання концентрації шкідливих речовин в повітрі. Як зазначив мер баварської столиці Дітер Райтер, останні дослідження показали, що екологічна обстановка в місті «просто жахлива».

Передбачається, що заборона торкнеться всіх дизельних автомобілів, двигуни яких не відповідають екологічному стандарту «Євро-6». Таким чином, можливості їздити на своїх машинах можуть втратити близько 150 000 водіїв з Мюнхена. Крім цього, можливість введення подібних заходів також обговорюють влади Штутгарта.

 

Джерело http://news.infocar.ua

Просмотров: 8


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/