Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 27 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Влада Німеччини ініціюють відгук 12 мільйонів дизельних машин

Міністерство транспорту Німеччини збирається змусити автовиробників провести в країні масове відкликання автомобілів з дизельними моторами, який може торкнутися близько 12 млн машин. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє Automotive News.

Дана міра пов'язана з так званим «дизельним скандалом» навколо концерну Volkswagen, а також з бажанням влади скоротити нинішній рівень шкідливих викидів в Німеччині приблизно на чверть.

Регулюючі органи попросять автовиробників внести необхідні програмні оновлення в електронні блоки управління дизельними моторами. За попередніми даними, сервісна кампанія обійдеться в суму від 1,5 до 2,5 млрд євро. Влада зажадає від представників автомобільної індустрії розробити план вирішення даної проблеми до парламентських виборів в Німеччині, які відбудуться 24 вересня цього року.

Раніше стало відомо, що уряд німецького Мюнхена обговорює можливість заборони на експлуатацію дизельних автомобілів в місті. Причиною можливого введення таких санкцій є різке зростання концентрації шкідливих речовин в повітрі. Як зазначив мер баварської столиці Дітер Райтер, останні дослідження показали, що екологічна обстановка в місті «просто жахлива».

Передбачається, що заборона торкнеться всіх дизельних автомобілів, двигуни яких не відповідають екологічному стандарту «Євро-6». Таким чином, можливості їздити на своїх машинах можуть втратити близько 150 000 водіїв з Мюнхена. Крім цього, можливість введення подібних заходів також обговорюють влади Штутгарта.

 

Джерело http://news.infocar.ua

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

right