Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Виробник робопилесосов хоче продати дані своїх користувачів

Компанія Roomba, що є виробником пилососів iRobot планує продати дані користувачів ряду найбільших корпорація, серед яких Apple, Amazon і Google (Alphabet). Про це пише Reuters.

Головна цінність цих даних полягає в тому, що розумний пилосос створює карту приміщення, в якому знаходиться, включаючи розташування ліжок, столів та інших меблів. До того ж, нові моделі оснащені камерами, тоді як на старих моделях були тільки інфрачервоні сенсори. Власне ці карти і зацікавили перерахованих вище гігантів ринку, які вкладають чималі кошти в технології «Розумного будинку».

Як заявив гендиректор компанії, Роберт Енгл, ніхто не збирається продавати дані без згоди користувачів. Однак він вважає, що користувачі це згоду дадуть, оскільки в інтересах цих самих користувачів, щоб розумні побутові прилади «знали» куди правильно направляти потік повітря або як правильно розподіляти освітлення, в залежності від планування приміщення.

За словами представників Roomba, подібна угода повинна відбутися вже в найближчі кілька років. Найбільш імовірним покупцем вважають Amazon, адже iRobot вже інтегрований з Alexa, голосовим асистентом від Amazon. Втім, поки що ніхто з потенційних покупців не дав ніяких коментарів щодо майбутньої угоди.

 

Джерело http://technation.com.ua/

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right