Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 22 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Випущена збірка Windows 10 16226

ib_477513_1498084471_25ed16093f9d314b459cf8547fc6daa4_story_mini_oszone.jpgУ середу компанія Microsoft в програмі попереднього тестування Windows Insider в каналі «Ранній доступ» представила збірку Windows 10 під номером 16216. Вона вийшла через два тижні після попередньої з номером 16215, в якій було дуже багато оновлень. Збірка знову ставиться до гілки розробки Redstone 3 і являє собою попередню версію осіннього поновлення Windows 10 Fall Creators Update.

Незважаючи на мінімальну зміну номера, нестачі в нововведеннях дана збірка не відчуває. Браузер Edge дає більший контроль над закриттям вкладок, кнопка Х постійно видно, навіть коли вона знаходиться в діалоговому вікні JavaScript. Також в цей момент можна отримати доступ до вибраного, налаштувань і т.д. Спрощено перехід з інших браузерів, перенесення налаштувань і файлів куки. Внесено поліпшення в роботу з форматом EPUB, є зміни при роботі зі списком обраного. Оновлений доступний в системі набір смайлів, можна шукати їх в панелі Emoji.

Як уже повідомлялося раніше, з'явилися файли за запитом в OneDrive. Внесено поліпшення в сенсорну клавіатуру, передбачення введення тексту працює з великою кількістю мов. Змінено розташування налаштувань клавіатури. Покращено рукописний ввід і робота зі стилусом, спрощена активація просторового звуку Windows Sonic.

Серед ігрових поліпшень представлені нові варіанти допомоги, відстеження продуктивності відеокарти. У додатку Параметри оновлений розділ Контроль пам'яті. З'явилися нові настройки віддаленого робочого столу, оновлений контекстне меню провідника, калькулятор отримав можливість конвертації валют, екранний диктор навчився автоматично ставити великі літери в підписах до зображень.

 

Джерело internetua

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right