Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчений: зустріч людей з прибульцями буде болючою

inoplanetyane-2.jpg

Землянам не варто з надією вслухатися в нічне небо і чекати звідти чергового сигналу «WOW!», А якщо такий надійде, не слід на нього відповідати. Так вважає знаменитий фізик Стівен Хокінг, регулярно виступає з пророчими закликами до людства.
Як пише mk.ru, обгрунтування досить просте: хто знає, що там за інопланетяни і чого вони можуть від нас хотіти? Краще не лізти на рожен, упевнений учений. Як упевнений і в тому, що ми не самотні у Всесвіті.

"Зустріч з інопланетянами буде настільки ж болючою, як зустріч корінних американців з Колумбом", - вважає Хокінг.
Він не наполягає на сценарії захоплення Землі прибульцями, який так люблять використовувати кінематографісти. Але підкреслює, що саме знайомство з іншим розумом, настільки відмінним від нашого, буде катастрофічним.

"Сигнал з космосу, джерелом якого буде розумне життя, точно одного разу буде отримано. Але чи варто на нього відповідати - велике питання ", - вказує Хокінг.

В середині липня астрофізики повідомили про отримання незвичайного сигналу від зірки Росс 128 - червоного карлика в сузір'ї Діви, розташованого всього в 11 світлових роках від Землі. Отриманий сигнал передавався на підвищених частотах і тривав близько 10 хвилин.

Найчастіше подібного роду сигнали приходять від навколоземних рукотворних супутників, як сталося і з Росс 128 (вона ж GJ 447). Днями дослідники з Пуерто-Ріко оголосили, що повторні дослідження вказали на «земне» походження сигналу. Точніше, майже підтвердили: отриманий з району зірки сигнал все ж дещо відрізняється від тих, які можна зловити від супутників. Дослідження триває.

 

Джерело https://newsyou.info

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right