Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 05 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені заявили, що Росія засмічує навколоземний космічний простір

uchenie-20.jpg

NASA склало щоквартальний звіт і в ньому повідомляється, що на навколоземній орбіті знаходиться багато російського сміття. Цього року його загальна кількість зросла до 500 уламків. З цієї кількості 298 об'єктів належать Сполученим Штатам. Таким чином, Росія зайняла перше місце за кількістю космічних уламків на навколоземній орбіті.

У звіті сказано, що за останній квартал навколо Землі стало на 471 об'єкт більше. Зараз загальна кількість об'єктів, які обертаються навколо Землі, становить 18347. У їх числі 13913 ступенів ракет, розгінних блоків і уламків космічної техніки, також 4434 одиниці діючих і непрацюючих супутників.

У NASA кажуть, що Росія займає перше місце - 6501 об'єкт. Після РФ йде США, кількість об'єктів якої становить 6017 одиниць. На третьому місці знаходиться Китай. Йому належить 3801 об'єкт.

На даний момент, якоїсь певної технології утилізації космічного сміття не розроблено, але інженери по всьому світу вже намагаються вирішити цю глобальну проблему, адже вона може загрожувати життю космонавтів МКС.

Джерело: Новини Ю

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right