Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 19 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені заявили про відсутність космосу

Космос є одним з найбільш важкопоясненних явищ, яке супроводжує ряд міфів, гіпотез і домислів. Однак останнє припущення вчених звучить шокуюче. Відповідно до теорії змови, в реальності космосу не існує.

Згадана теорія змови була створена групою вчених з усього світу, при цьому її основна ідея полягає в абсолютній відсутності космосу. З цього випливає, що люди ніколи не літали на Місяць і інші планети, та й узагалі не докладали подорожей в космос.
Це припущення зустріло схвалення з боку релігійних конфесій, оскільки вони завжди заперечували існування космосу і всього, що має до нього якесь відношення. У Великобританії сформувалося «Суспільство плоскої Землі», члени якого згодом перебралися на територію США, де продовжують свою діяльність до сих пір.

Це товариство вважає, що Сонце і зірки обертаються над Землею, яка має плоску форму. Крім того, учасники організації вірять в існування крижаної огорожі навколо планети, яку неможливо подолати завдяки втручанню Вищих сил. Прихильники цієї ідеї називають все фотозвіти з космосу підробками, більш того, їх кількість постійно зростає, а релігії зміцнює свої позиції.

 

Джерело

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right