Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені заявили про масове вимирання тварин

giwotnie-768x432.jpg

Американські вчені розповіли, що темпи зникнення цілих видів тварин за останні сто років виросли в 114 разів. Представники тваринного світу масово вимирають через діяльність людини, передає vladtime.ru.

До XX століття з Землі зникало по два види тварин в 100 років. Зараз статистика шокує. Цифра збільшилася в 114 разів. Раніше на зникнення такої кількості видів знадобилося б 10 тисяч років.

Вчені стверджують, що це відбувається через перенаселення планети людьми. Ареали проживання звірів скорочуються з кожним днем. 30% всіх тварин, що залишилися доживають свої останні роки і через пару десятиліть зникнуть назавжди. Темпи вимирання тварин в даний час можна порівняти з темпами вимирання динозаврів 66 млн років тому. Проблема вражає своїми масштабами, оскільки навіть найпоширеніші і численні види тварин знаходяться під загрозою зникнення.

За 115 років людина скоротив середовище проживання тварин на 30%, а для деяких видів - на 80%. Це означає, що на кожних 10 тис. Квадратних кілометрів планети за цей час зникло приблизно 15-30 видів ссавців, 20-30 видів рептилій і до 150 видів птахів. Вчені відзначають, що зникнення навіть одного виду тварин чи птахів впливає на всю екосистему планети. Якщо через 20-30 років тваринний світ збідніє на 30%, наслідки для людства можуть бути серйозними.

Джерело: Новини Ю

Метки: Наука  

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right