Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 16 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені зафіксували дивні сигнали з космосу

uchenie-10.jpgАстрономи виявили «дивні сигнали», які виходять з боку невеликої, тьмяною зірки, розташованої на відстані приблизно 11 світлових років від Землі. Дослідники зафіксували таємничі сигнали 12 травня з допомогою обсерваторії Аресібо в Пуерто-Ріко.
Радіосигнали надходять від червоного карлика Ross 128, який в 2800 разів тьмяніше, ніж Сонце. При цьому поки невідомо, чи є у Ross 128 планети. Абель Мендес з університету Пуерто-Ріко сказав, що сигнали фіксувалися протягом 10 хвилин, причому вони були «майже періодичними». Мендес сказав, що вкрай малоймовірно, щоб джерелом цих сигналів була розумна позаземне життя, але зазначив, що не виключає повністю таку можливість.

Мендес вважає, що сигнали швидше за все виходили від якогось супутника на навколоземній орбіті.
«Поле захоплення Аресібо досить широко, тому є можливість, що сигнали виходили не від зірки, а від іншого об'єкта в прямої видимості», - сказав Мендес, додавши, що «деякі супутники зв'язку передають на тих же частотах, на яких велося спостереження». Однак, 12 липня він писав, що «ніколи не чув  подібних сигналів від супутників», і назвав сигнали «вельми своєрідними».

Інше можливе пояснення природи таємничих сигналів - це зоряна спалах, виплеск енергії з поверхні зірки. Такі сплески випромінюють потужні радіосигнали і можуть порушити роботу супутників, а також поставити під загрозу космонавтів.
В даний час вчені продовжують стежити за Ross 128, в надії розгадати природу зафіксованих сигналів.

 

Джерело https://newsyou.info

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right