Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені розповіли про шанси уникнути глобального потепління

1501676690_globalnoe.jpgУ людства є тільки 5-відсотковий шанс уникнути «небезпечного» глобального потепління, показує нове дослідження американської групи кліматологів.

В останні роки стає все більш поширеним свого роду зворотний відлік зміни клімату - щороку виділяється більше вуглекислого газу, звужуючи вікно для усунення проблеми, але не зовсім закриваючи його. Зрештою, всі сподіваються, що ситуацію можна буде змінити за рахунок різкого скорочення викидів.

Такий прогноз дозволяє зберегти деяку форму оптимізму, але великі зміни грядуть з усе більшою ймовірністю. Крістіана Фігуререс, екс-голова конвенції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, спільно з групою вчених-кліматологів і політиків, дійшла висновків, що на скорочення викидів у нас залишилося тільки 3 роки. Це дозволить зменшити потепління до 2 градусів Цельсія, що часто називають порогом, де починається «небезпечне» потепління.

Але серія недавніх аналізів ставить під сумнів навіть цей обмежений оптимізм. Минулого тижня група дослідників клімату опублікувала результати, згідно з якими Земля вже нагрілася більше, ніж ми думали через людської діяльності. І шанс зупинити процес зміни клімату сьогодні становить лише 5%.

Дослідження показало, що середнє потепління, ймовірно, становитиме 3,2 градуса Цельсія, і існує тільки 5-відсотковий шанс, що світ може утримати обмеження нижче 2 градусів Цельсія. А також - всього шанс на 1%, що потепління можна обмежити нижче 1,5 градусів Цельсія.

Інша нове дослідження використовує інший підхід, аналізуючи, наскільки глобальне потепління вже запанувало в світі. Торстен Мауріціо з Інституту метеорології Макса Планка в Німеччині та Роберт Пінкус з університету Колорадо в Боулдері, вважають, що реальні рівні набагато вище, ніж передбачається.

 

Джерело http://www.gogetnews.info

Метки: Наука  

Просмотров: 9


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/