Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 01 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені розкрили загадку тунгуського метеорита

meteorit.jpgВчені розкрили таємницю найбільшого в світі Тунгуського метеорита, осколки якого через 109 років після падіння так і не змогли знайти. Астроном Володимир Коваль заявляє, що метеорит всі роки шукали не в тому місці.

Тунгуський метеорит впав на Землю в 1908 році 30 червня. З тих пір осколки небесного тіла продовжують шукати, але марно. Вчені дивуються, що метеорит, який наробив стільки лиха, безслідно зник. Сила удару була настільки сильною, що поштовхи були зафіксовані в західній півкулі землі.

За останні 90 років було організовано чотири експедиції, метою якої було знайти уламки метеорита. За ці роки вчені висунули масу теорій щодо того, що ж тоді пролетів над тайгою і погубило стільки живого.

Однак жодна теорія однозначно не відповіла на питання, де ж осколки метеорита. Володимир Коваль вважає, що всі намагалися заробити на пошуку метеорита замість того, щоб реально об'єднати зусилля і почати пошук.

Передбачалося, що шукати потрібно в місці вибуху. Так вони і робили, але ніхто так і не виявив загадкових каменів. Вчений розповідає, що за його розрахунками метеорит увірвався в атмосферу землі під кутом 15 градусів.

Через зіткнення з атмосферою Землі, відбулося різке вивільнення енергії, саме його прийняли за вибухи і почали шукати в місці передбачуваного падіння.

Потім метеорит відкинуло від тропосфери на висоті 15-20 кілометрів, і він впав в результаті приблизно в 150 кілометрах на північний захід від від епіцентру вибуху. Це виводить на думку, що найперша експедиція вирушила в невірне місце, а їх приклад наслідував і інші наукові групи.

Через 109 років осколки буде виявити ще складніше, так як за цей час вони перетворилися в звичайні камені. Щоб визначити їх неземне походження, потрібно проводити ряд аналізів.

Джерело https://newsyou.info

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right