Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 06 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені представили дивовижний костюм для прийняття ванни в невагомості

kostyum.jpeg

Крім підготовки космічних кораблів і ракет для польоту на Марс є й інші проекти, що працюють над підготовкою підкорення Червоної планети. Зазвичай їм приділяється менше уваги, ніж основним проектам, які отримують основне фінансування, але від цього їх значимість не стає менше. Адже на Марс мало просто прилетіти, для створення там колонії людям необхідні різні предмети для облаштування побуту.

Одним з таких проектів є Galactic Everyday, створений випускницею Сентрал Сент Мартінс Крістін Лью. Galactic Everyday займається розробкою інструментів і обладнання для виконання різних щоденних завдань на Марсі.

Сьогоднішні концепти Лью включають в себе такі речі, як систему для купання, вакуумний халат і ковдру, здатне регулювати свою температуру.

Система для купання є однією з найбільш цікавих. Під час багатомісячного подорожі на Марс, люди будуть перебувати в невагомості. Це означає, що вони не зможуть полежати у ванні. Щоб вирішити цю проблему, Лью створює костюм, який наповнюється водою через трубки, і космонавти зможуть митися всередині цього костюма.

 

Джерело https://newsyou.info

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right