Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 27 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені порівняли людини і суперкомп'ютер

1501102717_cheloveka-i-superkompyuter.jpgВчені знайшли кілька доказів того, що людський організм набагато могутніше будь-якого суперкомп'ютера. За словами дослідників, на сьогоднішній день людський організм є найдосконалішою системою на планеті.

Вчені порівнювали людський організм з різними супергаджетами і поділилися своїми висновками в наукових журналах. За словами дослідників, секунда зору людини буде дорівнювати обсягу в 21,45 Гб, та ж секунда відео на iPhone 7 займе 375 Мб.

У мозку близько 100 мільярдів нейронів, кожен з яких створює близько 1 000 потенційних синапсів, які в значній мірі і зберігають дані.

Якщо все перемножити, виходить, що мозок теоретично має 100 терабайт інформації. Для порівняння, один з найпотужніших суперкомп'ютерів світу "Титан" має загальну системну пам'ять 710 терабайт.

Генетична інформація людини займає всього 1,5 гігабайти пам'яті. Приблизно, як операційна система iOS 10. Щоб бути нарівні з мозком, зі стандартною потужністю приблизно 20 Вт, в продуктивності, потрібен суперкомп'ютер, який споживає близько 1,4 МВт.

Також вчені відзначили важливу особливість - незважаючи на ушкодження, людський організм продовжить функціонувати, на відміну від зламаного суперкомп'ютера.

 

Джерело http://www.gogetnews.info

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

right