Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 08 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені: Під верхнім шаром Юпітера ховається ще одна планета

2e79d204cc3b9bf37c833c6ddd8805d6.jpg

У 2016 році зонд "Юнона" дуже наблизився до поверхні Юпітера. Це дало можливість ученим отримати якісні знімки поверхні планети-гіганта і визначити структуру верхнього шару. З'ясувалося, що під сірою і воднем може перебувати ще одне небесне тіло зі своїм теплим ядром, що за своєю структурою нагадує Землю.

Вчені були стривожені, що Юпітер може містити ще одну планету. Якщо ж це виявиться правдою, то під величезним шаром водню і сірки знаходиться тіло з водою і життям. Незважаючи на це, отримати знімки крізь пил і поверхню Юпітера не вдавалося. Справа в тому, що у цієї планети може бути своє ядро, яке нагріває поверхню.

Під час еволюції гіганта Сонячної системи утворився додатковий шар з сірки і водню. Через це сонячні промені не потрапляли на поверхню, атмосфера якої була видозмінена. Усередині ж може бути вода або рідина, що нагадує її за своїм складом. Якщо теорія виявиться правдою, то після дослідження Марса вченим необхідно буде пробурити свердловину в Юпітері і довести або ж спростувати відсутність життя.

Джерело: http://grifonsoft.ru

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right