Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 17 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені: Новий ВАК зможе створити чорну діру на Землі

Нещодавно вчені з'ясували, що для штучних чорних дір необхідно менше енергії, ніж вони думали раніше. Тому вони побоюються того, що потужний Великий адронний коллайдер 2.0, який з'явиться через десять років, зможе створити чорну діру на Землі.

Нинішньої БАК, який має довжину в 27 кілометрів, став малий для фізичних дослідів, тому був запропонований план будівництва нового апарату, який отримав назву «Майбутній кругової коллайдер». Відзначається, що він буде потужніший в 7 разів, і його параметри будуть складати 80-100 км, інформує u-news.com.ua

За словами експертів, вони можуть зробити прорив в світі фізики, але у них є побоювання щодо чорної діри, яку вони можуть створити за допомогою цього апарату. Фахівці припускають, що між частинками може бути енергія, яка стиснеться і породить дві чорні діри, які об'єднаються і стануть однією великою, здатної поглинути все навколо.

Серед них є і скептики, наприклад, Франс Преторіус, фізик з Прінстонського університету, не згоден з таким твердженням. При цьому він посилається на феномен «вивчення Хокінга» і запевняє, що це «абсолютно неможливо».

 

Джерело http://glavnoe.ua

Метки: Наука  

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right